Всі Соні у тренді

25 Листопада в 11:26  0  537

АсортіВсі Соні у тренді

Ім’я Софія є найбільш популярним у світі. Саме так батьки називають новонароджених дівчаток. Дослідники вивчили відповідну статистику по 49 країнах.


Ім’я Софія найчастіше дають своїм дочкам батьки у країнах, розташованих на п’яти континентах, де говорять на 22 мовах слов’янської, балтійської, германської, тюркської та фінно-угорської мовних груп. Як відзначають автори досліджень, протягом останніх трьох років ім’я лідирує в рейтингу в Росії та США.


І в Україні, зокрема в Пологах, ім’я Соня (Софія) дуже популярне.


Ім'я «Софія» у перекладі з давньогрецької мови означає «мудрість», «премудрість», «мудра». Існує варіант перекладу «розумність», «наука».


Мама 5-річної Софії вважає, що її донька дійсно «премудра»: «Вона активна, цілеспрямована, надзвичайно артистична, завжди привертає увагу дорослих. Не любить бути непоміченою. З таким характером їй буде легше йти по життю. До того ж, вона не по роках кмітлива та розумна. Можливо, це завдяки генам, але я жодного разу не пошкодувала, що наділила свою дитину таким гарним іменем».


Пропонуємо, наші любі читачі, поділитися, яке ім’я ви дали своїй дитині та які риси характеру вона має.

 

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)