Іон, Князь, Неоніла, Аманда… як жити дитині з таким ім’ям?

15 Квітня 2015 11:26  0  4474

ОсобистістьІон, Князь, Неоніла, Аманда… як жити дитині з таким ім’ям?

Таким питанням задались пологівці після опублікованого Газетою матеріалу про рідковживані імена, якими називають пологівську малечу. Темою для суперечок став вибір батьків, котрі дають дітям такі рідкі «екзотичні» імена.

 

Звісно, про смаки не сперечаються. Але поєднання імені Анжеліка з прізвищем Гарбуз – виходить дещо дивне. Чому батьки так назвали дитину? Найімовірніше, свого часу вони захоплювалися серіалом про красуню Анжеліку. З іншого боку, таке поєднання – ніщо, в порівнянні зі славнозвісною Даздрапермою. Погодьтеся, тут уже байдуже, яке буде у дівчини прізвище. Так, нагадаємо, на честь Першотравня іменували своїх дочок деякі партійні чиновники. Як дитині потім жилось-булось із таким ім’ям, нескладно здогадатися.

 

Проте, змінити своє ім’я дитина, яку не влаштовує як її назвали може самостійно, але лише досягнувши 14-річного віку. Про це нам повідомили у Пологівському ДРАЦСі. До речі, у нашому районі така процедура проводиться доволі часто. Протягом двох останніх років кількість охочих змінити прізвище або власне ім’я зросла. Так, якщо у 2013 році всього таких бажаючих було 5, то вже у 2014 році 19, з них 3 змінило власне ім’я, 15 прізвище, 1 власне ім’я та прізвище. Протягом трьох місяців 2015 року зареєстровано вже 9 актових записів про зміну імені, з них 2 – зміна власного імені, 7 прізвища.

 

- Особа, яка досягла 16 років має право на власний розсуд змінити своє прізвище та (або) власне ім’я; фізична особа, яка досягла 14 років, має право змінити своє прізвище та (або) власне ім’я за згодою батьків, - розповідає Тетяна Гончар, начальник відділу ДРАЦС Пологівського РУЮ.

 

Як Василю стати Бред Пітом?

 

Для державної реєстрації зміни імені треба подати заяву у відділ ДРАЦС за місцем проживання. Вона має бути у письмовій формі, до неї необхідно надати український паспорт. А для зміни імені дитини з 14 років разом із заявою необхідно подати свідоцтво про народження і довідку з місця проживання.

 

Документи для зміни імені:

 

- свідоцтво про народження заявника;
- фото заявника;
- свідоцтво про шлюб або про розірвання браку;
- свідоцтво про народження дітей;
- свідоцтво про зміну імені або прізвища заявника, батька або матері, якщо воно раніше було змінене.

 

Тож, якщо батьки трохи пожартували й обрали не дуже вдале, на думку дитини, ім’я, то хочеш чи не хочеш, а з ним потрібно пожити до 14 років. Головне, не піддаватися швидкоплинній моді й обирати те ім’я, з яким себе людина якнайкраще асоціює. Батькам, які обирають нестандартні імена, хочеться порадити думати не лише про свої забаганки, а й про дитину.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)