Їх робота - приносити радість у кожну оселю Есть фото

1 Листопада в 11:39  0  1970

Знай нашихЇх робота - приносити радість у кожну оселю

Хто приходить в кожну оселю та приносить те, чого люди чекають із нетерпінням? Листоноша. Газети та журнали, телеграми та листи – ми зажди раді їм, адже це не тільки джерело новин, але й вісточки від дорогих нам людей. Щоправда, останнім часом листи відходять в історію. Про це не з чуток знають чудові жінки, поштарки Тарасівського поштового відділення - Галина Логвиненко, Валентина та Галина Марченки і Ніна Прегон. На початку листопада в їхньому колективі свято – 3 листопада Галина Логвиненко святкує ювілейні 30 років роботи на пошті.


Галина Іванівна - єдина зі своїх колег, яка мешкає в селі Басань. Після одруження вона деякий час працювала в дитячому садочку, а потім прийшла на пошту - спочатку начальником, потім оператором, а згодом перейшла у поштарки. Обслуговує Тарасівське поштове відділення більше 570 дворів не тільки Тарасівки, але й більшої частини села Басань! У кожної з них свій напрямок. Чотири рази на тиждень, у вівторок, середу, четвер та суботу, веселі працівниці поштового відділення ходять від господи до господи, розносячи газети, журнали, квитанції, оформлюють передплату на видання, продають господарчі товари, білизну, солодощі...


На жаль, найрідше приносять листи. Чому? Галина Логвиненко згадує, що років десять тому в один день приходило до тисячі листів. Нести новини тарасівцям від рідних та друзів було приємно та почесно, адже вісточка здалеку завжди найочікуваніша. Проте з часом з‘явилися мобільні телефони, Інтернет, електронна пошта… Та найболючішим стало те, що відходить у вічність не тільки паперове листування, а також його учасники-сторожили села. Сумно, адже колись, у повоєнні роки лист-трикутник, немов голос рідної людини, був надзвичайною цінністю, його берегли, ховаючи у хусточку чи шкатулку. Сьогодні до Тарасівського поштового відділення надходить 5-6 листів у день; найбільшим числом було 28, і то листи до фізичних осіб-підприємців.


Проте сумку носити не стало легше, зазначає Галина Логвиненко: у четвер та суботу, коли поштарки розносять передплачені газети та журнали, сумка може важити до 50 кг! І це без товарів, які реалізують поштарки. Добре, що у роботі допомагає вірний двоколісний товариш, на якому листоноші добираються до адресата. Але взимку у заметілі велосипед зовсім безпорадний. Тоді Галина Іванівна бере санчата.


Важко, але на роботу не скаржаться. Нелегкою була і життєва дорога Галини Логвиненко, але як би складно не було, щира працівниця пошти до кожної оселі завжди заходить із посмішкою. У селі пані Галину всі знають і люблять, завжди спілкуються з нею, розпитують про життя, та й про своє не забувають розказати. А коліжанки розповідають про неї з такою теплотою та душевністю, як це можуть робити тільки люди, які живуть в невеличкому селі, де всі – одна велика родина. Так і для працівників поштового відділення Тарасівської пошти Галина Іванівна давно є членом сім‘ї.


Вона не тільки чудова колега, яка завжди відгукнеться на прохання про допомогу, але й хороший вірний друг, який вислухає і дасть пораду. Щира, весела, працьовита, врівноважена, добра, відкрита, мудра та співчутлива до чужого горя. Галину Логвиненко не тільки поважають, але й цінують колеги, які, говорячи про неї, завжди посміхаються та радіють, що на їхню долю випало працювати з такою гарною жінкою. «Світла людина, яка дарує світло іншим», – так називають у Тарасівці Галину Миколаївну. Її колеги і подруги бажають, щоб вона ніколи не губила це дивовижне світло душі, завжди залишалася відкритою, щирою та усміхненою, щоб у її житті було багато щастя і тепла, а її діти та онучка завжди радували її.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Наталя НЕДЯЛКОВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.) 
Salon hyundai warszawa там.