Уряд визначився з вартістю оформлення ID-карток для українців

4 Листопада в 07:20  0  386

На Вкраїні та у світіУряд визначився з вартістю оформлення ID-карток для українців

Вартість оформлення й обмін паспорта громадянина України становитиме 87-174 грн.

 

Уряд врегулював питання надання адміністративних послуг у сферах міграції і затвердив перелік адміністративних послуг і їхню вартість, зокрема за оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України. Про це йдеться у постанові КМУ №770 від 2 листопада, опублікованій на Урядовому порталі.

 

Вартість оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) й обмін паспорта громадянина України (у формі карти) за 20 робочих днів становитиме 87 грн, а за 10 днів – 174 грн. Оформлення паспорта громадянина України вперше буде безкоштовним.

 

Вартість оформлення і обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон за 20 днів становитиме 253 грн, а від 3 до 7 днів – 506 грн.

 

Нагадаємо, від 1 листопада кожен українець може обміняти свій старий паперовий паспорт на внутрішній біометричний. Отримати такий документ можна вже з 14 років. Після повноліття ID-картку видаватимуть терміном на 10 років. Ім'я та прізвище у внутрішньому біометричному паспорті дублюватиметься англійською мовою, а не російською. Окрім того, до ID-картки додаватиметься номер платника податків та номер закордонного паспорта. Зазначається, що у вбудованому чипі можна буде змінювати дані. Зокрема, місце проживання та відбитки пальців.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)