Особливі батьки, де ви?

15 Травня 2019 15:21  0  3426

Шукаємо мамуОсобливі батьки, де ви?

Так склалося, що малолітній Сашко, через стан здоров’я, був влаштований до школи-інтернат м. Запоріжжя, оскільки він потребує особливої уваги та турботи.

 

Отже, діти з обмеженими можливостями, діти з особливими потребами, особливі діти. Ця особливість, яка обмежує можливості маленької людини, може бути викликана різними діагнозами. Але, так чи інакше, діти з обмеженими можливостями дуже незатишно почувають себе в суспільстві.

 

Ця тема обговорюється настільки рідко, що ми часом навіть не знаємо, як поводитися, опинившись поруч з такою дитиною. Запропонувати допомогу? Висловити співчуття? Зробити вигляд, що все нормально?

 

Пройти повз, сховавши емоції? А емоції з’являються в будь-якому випадку. Діти, які виглядають і поводяться інакше, притягують увагу, як і все незвичайне. Але що вони відчувають при цьому? Адже, перш за все, це просто діти, повноправні особистості. Тільки, в силу свого стану, вони живуть і сприймають світ по-іншому та потребують більше турботи, любові рідних сердець, лагідних слів та обіймів.

 

Тож, шукаємо особливих батьків для особливого хлопчика, які готові взяти його до сім’ї (усиновити, під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу), за інформацією про дитину звернутися до служби у справах дітей Пологівської РДА за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32, кабінет №206.

 

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ УСПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)