Жінці з Гуляйполя начислили великий борг за пошкодження пломби

27 Травня в 16:36  0  1783

Новини ГуляйполяЖінці з Гуляйполя начислили великий борг за пошкодження пломби

Комунальні проблеми, що не знаходять вирішення кілька років. З такою ситуацією зіткнулася жителька міста Гуляйполе. Жінка не може домогтися, щоб їй скасували штраф за пошкоджену пломбу лічильника, яку вона не чіпала, повідомляє ТВ-5

 

Наталія Баранік жителька міста Гуляйполе. Жінка мешкає у приватному секторі і вже кілька років не може вирішити конфліктну ситуацію з місцевим комунальним підприємством, пов*язану з водопостачанням.

 

Проблема виникла у 2015 році. Контролер повідомив про відсутність пломби на лічильнику води. Жінка переконує, що жодних втручань з її боку в обліковий пристрій не було і не погодилася сплачувати штраф. Акт склали, однак господарка будинку його не підписала. Наталія продовжувала користуватися лічильником, хоча така необхідність, з її слів, майже відпала. У період з 2015 по 2018 рік по вулиці Вербова, траплялися постійні, затяжні перебої з водопостачанням. Води не було, тому за цей період жінка не сплачувала за послугу. Проте абонентська плата у цей період жінці нараховувалася — з розрахунку 3 куби води на місяць, бо після накладання штрафу її лічильник у місцевому “Комунсервісі” зняли з обліку. Письмової заяви про те, що по вулиці Вербова відсутнє водопостачання від жінки не надходило, кажуть у комунальному підприємстві.

 

 

Про перебої з водою на вулиці неодноразово повідомляла місцевій владі, каже жінка. На погане водопостачання у той період жаліються і сусіди. Коли наприкінці 2018 року по вулиці Вербовій замінили частину водоводу, проблема з водопостачанням вирішилася. Наталія придбала новий лічильник, який встановили працівники «Комунсервісу». Написала заяву на опломбування. З 2019-го року жінка оплачує послугу водопостачання за показниками лічильника. Показує квитанції з чеками, але надавач послуг це до уваги не бере. Лічильник й досі не опломбований через попередні борги.

 

Сума боргу складає більше двох тисяч гривень. Сюди входить штраф за пошкоджену пломбу та неоплачені послуги з 2015 по 2018 рік. Жінці й наразі продовжують нараховувати абонплату по середнім показникам, з чим вона не згодна.

 

У гуляйпільському “Комунсервісі” твердять своє: якби жінка сплатила штраф за пошкоджений лічильник ще у 2015-му, проблем наразі не було б. Списати борг жінці не можуть.

 

У комунальному підприємстві пропонують укласти договір реструктуризації боргу. Можуть розподілити оплату заборгованості частинами на півроку чи на інший термін. Після підписання такого документа, комунальники обіцяють опломбувати лічильник. Якщо від такого варіанту Наталя Баранік відмовиться – справу скерують до суду.

 

Юристи у такій ситуації радять абонентам не затягувати з вирішенням конфліктних питань. Всі заяви оформлювати у письмовому вигляді і вирішувати проблеми у найкоротші терміни. Наразі довести правомірність накладання штрафу у 2015 році буде дуже важко.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
46
Жах
27
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)