Уряд готує штрафи для поліцейських

4 Листопада в 07:17  0  255

На Вкраїні та у світіУряд готує штрафи для поліцейських

Поліцейським введуть покарання за мат на роботі і штрафуватимуть за розбиті авто

 

Посилаючись на норми нового законопроекту Кабміну. Дисциплінарний статут Нацполіціі, в якому більш детально прописані правила для патрульних, винесуть на розгляд Верховної Ради вже на цьому тижні.

 

За нецензурні висловлювання, приниження і конфліктність з колегами поліцейському можуть призначити догану. Патрульні зможуть не виконувати незаконний наказ, написавши письмову відмову керівництву.

 

У статуті з'явилася норма про обов'язок копів берегти службове майно. Її запровадили після десятків розбитих патрульних автомобілів.

 

"Якщо авто розбилося після того, як поліцейський блокував їм злочинця, то до правоохоронцю немає питань. Якщо з вини поліцейського - він понесе матеріальну відповідальність", - розповів перший заступник голови силового комітету ВР Микола Паламарчук.

 

Незабаром правоохоронців зобов'яжуть вести себе і висловлюватися в соцмережах. За це їм може загрожувати звільнення зі служби.

 

Рядових поліцейських насторожили дві норми в новому статуті - відмова виконувати незаконний наказ і шанобливе ставлення з боку керівництва.

 

"Наприклад, те, що заборонено виконувати незаконний наказ, але критикувати його заборонено. Тобто можна понести покарання і за невиконання, і нажити проблем у вигляді догани і депреміювання за критику?" - поскаржилися патрульні.

 

Вони додали, якщо керівництво, яке постійно кричить на підлеглих, будуть реально карати після скарги, то це стане позитивною зміною. Крім того, правоохоронців нагороджуватимуть пістолетами або кортиками за особливі послуги.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)