Українські школи почнуть штрафувати прогульників

17 Жовтня в 13:13  0  1609

ОсвітаУкраїнські школи почнуть штрафувати прогульників

Батькам злісних прогульників почнуть виписувати штрафи. Про це йдеться в постанові Кабміну.

 

Приголосного з постановою Кабінету міністрів України №684, батьки школярів можуть бути притягнуті до відповідальності за систематичні пропуски уроків їхніми дітьми. До поважних причин відсутності дитини на заняттях відносять хворобу, відпочинок разом з батьками та інші сімейні обставини, інформують Економічні новини.

 

У документі сказано про те, що, якщо учня немає протягом 10 робочих днів у школі і відсутній поважна причина, школа зобов'язана повідомити про це службу у справах дітей. Останні можуть також звернутися в поліцію. Відповідно до закону, батьки злісних прогульників можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності. Подібні справи будуть розглядатися в судовому порядку. На засіданні дорослим можуть призначити штраф від 850 до 1700 гривень.

 

У разі повторення ситуації з прогулами, маму і тата зобов'яжуть вже виплатити 1700 – 5100 гривень. Розмір штрафу визначається нюансами шкільної ситуації.

 

Таким чином, якщо дитина не відвідує уроки, батькам необхідно завчасно потурбуватися про докази. Це може бути як довідка від лікаря (в разі хвороби), так і заяву від одного з батьків.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
8
Сміх
3
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)