Хто небайдужий до краси у Парку залізничників Есть фото

15 Червня в 10:10  0  1110

Події містаХто небайдужий до краси у Парку залізничників

Цими вихідними Парк залізничників позитивно змінився завдяки волонтерам.


Не дочекавшись конкретних дій по благоустрою території Парку залізничників ані від господарів території («Придніпровська залізниця»), ані від комунальників, активісти благодійної організації «Любов ближнього», які не раз закликали мешканців міста долучитися до впорядкування Парку залізничників, знову взяли справу у свої руки.


Як зазначають самі волонтери, парк за останні роки став окрасою міста. Це те місце, де проводить час молодь, куди на прогулянку приходять батьки з дітьми, молодята приїжджають на фотозйомки. Відповідно, територія потребує догляду. Чому ж ми вміємо тільки відпочивати і користуватися результатами чиєїсь праці, а не створюємо самі собі затишок?


Тому волонтери самостійно на минулих вихідних почали прибирати територію парку, пропололи траву на клумбах, винесли сміття.


Допомогти вирішили і районківці. Редакція нашої Газети долучилася до прибирання та організувала покіс трави в парку. Обійшлася така робота нам лише у 250 грн. – на таку суму волонтери БО «Любов ближнього» придбали бензин для косарки.


Роботи тривають. Активісти закликають приєднуватися до доброї справи!

 

Контактна особа – Валентина Тоцька, тел. для довідок – 099-259-59-04.


 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Артем МАХОНІН

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)