Щоб дарма не закопати гроші у землю

10 Квітня 2014 16:08  0  2310

Живемо вдомаЩоб дарма не закопати гроші у землю

Щоб улітку та восени дачна грядка порадувала щедрим урожаєм, варто подбати про якісне насіння. Адже прислів'я "Що посієш, те й пожнеш" тут доречне. Яскравий малюнок на упаковці з насінням - це не гарантія його якості, застерігають фахівці.


ГОЛОВНЕ НЕ НАСІННЯ, А ДОГЛЯД


Має гарний врожай та найменші втрати тільки научений власним досвідом дачник. Пологівчанка Ніна Кузнєцова їсть овочі тільки зі свого городу, який почала садити ще задовго до пенсії. Зараз, перебуваючи на заслуженому відпочинку, Ніна Іванівна не сидить склавши руки, а вирощує свій екологічно чистий врожай для себе, дітей та онуків.


Найкраще купувати насіння у вже перевірених місцях, впевнена жінка.


- Ніколи не купуйте насіння у продавців, які торгують товаром у власноруч розфасованих пакетиках. Невідомо, чи відповідає "продукт" тому, що про нього говорять. Я на власному досвіді перевірила і різні марки насіння, і сорти. Щороку намагаюся брати те саме, адже вже впевнена у врожаї, і знаю, як і що робити з розсадою, коли висаджувати у ґрунт, як і чим обробляти, - розповідає Ніна Кузнєцова.


- Вирощую у себе на городі різні культури: капусту, помідори, огірки, моркву, буряк, зелень. Звісно, користуюся тільки районованими сортами, адже не хочу терпіти збитків через експерименти. Купую насіння фірм «Світязь» та «GL SEEDS TM». Воно випробуване, має гарну схожість і дає багатий врожай. Я не віддаю перевагу якомусь одному сорту – беру і ранні, і пізні. Пробувала і гібриди, і звичайне насіння. А ось уваги на те, оброблене насіння якимось препаратом чи ні, не звертаю. Радше сама оброблюю його перед сівбою, наприклад, «Престижем», - ділиться досвідом пологівчанка.


Проте, запевняє Ніна Іванівна, і це не головне. Найважливіше поважати свою працю, любити землю і гідно доглядати за сходами та врожаєм – поливати, оброблювати від шкідників, вчасно прополювати. Ось тоді і врожай буде гарним.


На що в першу чергу треба звернути увагу при покупці? Що радять продавці сертифікованого сортового насіння читайте в свіжому номері газети «Районка»

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)