Безкоштовні маски всім, хто потребує! Беремо приклад із сусідів Есть фото

26 Березня в 09:39  0  2282

Новини ГуляйполяБезкоштовні маски всім, хто потребує! Беремо приклад із сусідів

В цей складний для всієї планети час необхідно об'єднатися, аби перемогти. Об'єднатися і залишитися вдома, об'єднатися і допомогти, об'єднатися і підтримати. Всі ми чули про те, що катастрофічно не вистачає засобів захисту у лікарнях. А щоб не дійшло до лікарні — необхідно захиститися людям.

 

Але масок немає ні в лікарні, ні в аптеці. Наші сусіди із Гуляйполя вирішили згуртуватися і допомогти своїм містянам з масками!

 

Активіст об'єднання “Гуляйпільська громада” Ярослав Хоменко швидко відреагував на труднощі з медичними масками.

 

“Нам вдалося домовитися із місцевим ательє “Золотая нить”, а власне із Людмилою Чучко про виготовлення масок за мінімальною ціною” — розповіда Ярослав. — Ми не знали, “піде діло чи ні”, але все вдалося”.

 

Кошти надходять від самих активістів, від волонтерів, від людей із Фейсбуку, навіть нардеп Марина Нікітіна вчинила благодійно, надав на реалізацію ідеї власні кошти.

 

У першу чергу виділили маски в лікарю, АЗС, магазини. Вже потім розвозили допомогу по домівках.

 

“Розійшлися маски дуже швидко. Нас зупиняли на ходу, телефонували, приходили. Ми навіть і не думали, що буде такий ажіотаж. Хочеться допомогти по-людськи, бо розумієш, що у самого сім'я, а хоч якась не байдужа допомога врятує такі ж сім'ї, як у тебе. Поки що не вистачає фінансів, аби розповсюдити їх на села району”, - ділиться активіст.

 

Збір коштів відбувається у Ярослава на сторінці Фейсбук. Все добровільно. Там же можна залишити адрес тих, хто потребує допомоги.

 

Ми ж бажаємо успіху сусідам у цій благодійній на корисній справі! Підтримуйте одне одного, але при можливості #залишайтесявдома!

 

 

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

53
Супер
2
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)