Як відбуватиметься навчання у школах у період пандемії

23 Липня в 10:48  0  937

ОсвітаЯк відбуватиметься навчання у школах у період пандемії

У МОЗ будуть розроблені рекомендації щодо роботи шкіл у період пандемії

 

Школи в Україні у новому навчальному році у зв’язку з пандемією працюватимуть до тих пір, поки у регіоні чи місті не буде перевищення епідпорогу. Про це в ефірі Українського радіо заявив заступник міністра охорони здоров’я та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 

“В нас декілька разів розглядалось, як забезпечити навчальний процес, і ми вирішили рухатися так, як це відбувається під час сезону захворюваності на грип та ГРВІ — школи працюють до того моменту поки не перевищується епідпоріг. В даному випадку епідпоріг ми ще не можемо розрахувати, так як це перший рік циркулює коронавірус на території нашої держави. Ми знаємо, як розрахувати „помаранчеву“, „червону“, „жовту“ і „зелену“ зони, і ми говоримо, що школи працюють до того моменту, поки район або місто обласного значення не потрапляє у червону зону. Тоді школа закривається на період, коли відбувається карантин”, — зазначив він.

 

Так, за його словами, будуть розроблені рекомендації щодо роботи шкіл у період пандемії.

 

“Певні рекомендації до того, як працюють школи у „зеленій“, „жовтій“ і „помаранчевій“ будуть, і ми зараз їх узгоджуємо з Міністерством освіти для того, щоб напрацювати норми, які реально будуть виконуватися”, — додав Ляшко.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
6
Сміх
12
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)