Чи потрібна сучасній школі шкільна форма

22 Серпня 2018 11:23  0  2579

Маю думкуЧи потрібна  сучасній школі шкільна форма

Сучасна школа не зобов'язує учнів вдягати форму, хоча й є і вийнятки. Керівники закладів, де форма одягу “прижилася”, вважають це великим плюсом. Думки людей в мережі з приводу вдягати чи ні розділяються. Ми вирішили запитати у пологівців - варто чи ні запроваджувати в освітніїх закладах обов'язковий дресс - код та ось про що почули:

 

 

Анна, в пошуках роботи
Форма у школі потрібна і вводити обов'язково не на один, випускний рік, а з першого і по одинадцятий клас. Шкільна форма має подобатися дітям.

 

 

Олег, заробітчанин
Я вже три роки працюю та проживаю в Польщі. У школах цієї країни немає ніяких стереотипів втім, як і обов'язкової шкільної форми. Діти одягнені просто, але особисто я позитивно дивлюся на загальну для всіх форму у школі.

 

 

Тетяна, провізор
З цього приводу думки різні. Я маю трьох школярів, якщо введуть обов'язковий дрес-код у школі, у скільки мені може обійтися таке задоволення?

 

 

Світлана, пенсіонерка
Вважаю, що форма у сучасній школі конче потрібна. Неважливо, якого кольору буде спідниця чи сорочка, головне, щоб серед дітей панувало почуття рівності.

 

 

Яна, працівниця банку
Я - проти. Такі речі часто дорогі та незручні. Мій син школяр не буде носити такі речі, бо не звик. А коли є певний дискомфорт, яке може бути навчання.

 

 

Анастасія, школярка
Я хочу, аби у сучасних школах ввели обов'язкову учнівську форму. Я її вже можу уявити: спідниця в клітинку, біла сорочка, краватка та жакет - це, звісно, для дівчат. Коштуватиме такий набір приблизно півтори тисячі.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)