Люстрація? Пологівці радять почати з голови, «звідки гніє риба»

13 Травня 2015 14:26  0  2627

Маю думкуЛюстрація? Пологівці радять почати з голови, «звідки гніє риба»

«Люстрацію в Україні можуть провести виключно громадяни за допомогою медіа та власної активності. Очищення влади не проведуть посадовці, оскільки вони самі причетні до клептократичної машини, від якої нам і потрібно очистити державу», – зауважив Єгор Соболєв, голова Комітету з питань запобігання та протидії корупції, голова Громадського люстраційного комітету. Днями, він оголосив про відкриття онлайн-реєстру осіб, що підлягають люстрації.

 

Нагадаємо, до переліку чиновників, котрі підпадають під люстрацію, потрапили екс-голови Запорізької ОДА: Олександр Пеклушенко та Борис Петров.

 

Пологівці на люстрацію влади реагують по-різному: одні вважають, що всіх треба скинути з головних посад, інші навіть і не чули про закон очищення влади. Але все ж, кожен мав свою думку, до якої варто було прислухатись.

 

На питання «Чи допоможе нам люстрація?» пологівці відповідали з надією на краще, і давали свої поради.

 

- Думаю, допоможе. Може хоча б боятись почнуть та перестануть красти. На мою думку, судячи із того, як став наш народ зараз жити, люструвати треба всіх! – говорить Антоніна Анатоліївна, листоноша.

 

Думки пенсіонерів одноголосні. Вони вже втратили надію на покращення життя, на підвищення пенсій та на зниження цін на ліки.

 

- Нам нічого вже не допоможе, тому що це все лише балочки, ми топчимось на місці. Які були, такі і прийдуть на їх місце. Починати люструвати треба із президента, а потім всіх під одну гребінку. – розповідає Григорій Степанович, пенсіонер.

 

І майже у кожного пологівця звучали слова: «Люстрацію потрібно починати з самих верхів, адже риба починає гнити з голови».

 

Дорогу обдарованій молоді! Такі слова пролунали з уст пологівця, який вже має чіткий план та поради щодо люстрації в Україні.

 

- Люстрація нам допоможе, якщо її будуть проводити громадські організації. Скидати з влади потрібно усіх хто був при ній, і зараз стоїть при владі. Треба дати дорогу обдарованій молоді, якої у нас зараз дуже багато. – говорить Сергій Славний.

 

За його словами, можна підготувати тестування, запросивши зарубіжних спеціалістів, і побачити здатність людини керувати державою. Молодь наша народилася вже в Україні, і вони є патріотами, а пенсіонери мають комуністичний характер, і тому серед них багато зрадників, тому таких не варто допускати взагалі до влади.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)