МОЗ оновило карантинні зони: 10 регіонів червоні, 6 - жовті

28 Квітня 2021 07:13  0  1866

У регіоніМОЗ оновило карантинні зони: 10 регіонів червоні, 6 - жовті

У "помаранчевій" зоні - дев'ять регіонів

 

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: десять областей "червоних" та шість "жовтих". Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 27 квітня 2021 року.

 

Суворий карантин продовжує діяти в 10 регіонах: Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області.

 

У регіонах зменшуються показники, через які вони потрапили до "червоного" рівня. Зокрема, зменшується госпіталізація хворих з коронавірусом. Найбільші цифри вже кілька тижнів фіксують у Хмельницькій області: сьогодні - 96,6. У Києві, який на межі переходу до "жовтого" рівня, показник становить 57,3. Норма становить 60 на 100 тисяч населення.

 

"Жовтих" областей шість. До Херсонської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької кілька днів тому приєдналися Одеська та Львівська. Слід зауважити, що п'ять регіонів вийшли з "червоного" рівня, де перебували півтора місяці.

 

У "помаранчевій" зоні - дев'ять регіонів - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Тернопільська і Черкаська області.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
6
Сміх
9
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)