Пологівці шукають хату для Анни Чорної Есть фото

5 Січня в 15:31  0  2008

АктуальноПологівці шукають хату для Анни Чорної

Сьогодні, 5 січня, у Пологівській РДА відбулася нарада за участю голови Артура Крупського, його заступника Ірини Півень, голови районної ради Олександра Покутнього, начальника служби у справах дітей Олександри Полєшко, голови ГО «Волонтерський рух Пологівщини» Вадима Сопільняка та ін. Всіх зібрала важлива тема – пошук житла для матері двох дітей Анни Чорної.


Нагадаємо, Анна Чорна мати-одиначка, яка після народження другої дитини тривалий час проживала у Пологівській ЦРЛ. Згодом її помістили у Центр матері та дитини міста Бердянська. Вже настав час 29-річній мамі покинути заклад, який у тяжку хвилину надав їй притулок, жити та виховувати дітей удома.


Проте, вся проблема в тому, що самого дому у жінки якраз і немає. Був будинок у її матері, яка давно померла, в селі Кінські Роздори, але зараз від нього лишилися одні руїни. Тому жити Ані з двома дітьми знову ніде! Брат теж не має можливості їй допомогти.


Проблемами Анни Чорної переймалося багато людей, в першу чергу керівництво району, соціальні служби. Поки Анна перебувала на території Пологівського району, з нею тримала зв’язок Поліна Боговин, фахівець Пологівського ЦСССДМ. Вона її відвідувала в лікарні, надавала психологічну допомогу,  також разом із волонтерами відвозила Анну з дітьми до Бердянського центру матері та дитини. Часто спілкувався із молодою матір’ю голова ГО «Волонтерський рух Пологівщини» Вадим Сопільняк. Він неодноразово навідувався до Бердянська із  гостинцями для Анни та її дітей. Привозив їм продукти, засоби гігієни, підгузки для малечі. Тож, знаючи, що сім’ї потрібно житло, погодився допомогти.


Хату начебто вдалося знайти у селі Решетилівка. Що гарно – недорого, з газом та водою. Потрібно лише зробити косметичний ремонт і можна жити. Поки Вадим Сопільняк сподівався поселити Аню з дітьми у цю хату, у Пологівській райдержадміністрації почали турбуватися, адже офіційно купівлю-продаж не здійснено. Дане житло зареєстровано на давно померлого дідуся і не оформлено спадок на спадкоємців. Щоб налагодити всі необхідні документи, потрібен тривалий час, кошти і в першу чергу, сприяння спадкоємців, які вже начебто отримали під розписку гроші за хату. Тож, на нараді було вирішено в стислі терміни вирішувати цю проблему та врешті знайти для Анни Чорної (якщо це житло не зможуть оформити) постійне місце проживання, щоб вона також мала можливість отримати право на субсидію.


Як повідомила Олександра Полєшко, Аня Чорна знаходиться в центрі з лютого 2016 року. Термін її перебування вже продовжено. За цей час із обласного бюджету на утримання безпритульної матері витрачено 305 тисяч 815 гривень.  Долею пологівчанки з гуляйпільською пропискою переймаються і самому Центрі матері та дитини, а також в області, де знають цю історію від самого початку. Нагадаємо також, що Аня сирота, тривалий час виховувалася в інтернаті Гуляйполя.


Далі почалося доросле життя, яке і почало «ламати»: чоловіки, які не були надійною стіною, вагітність, діти, яких треба годувати та піднімати на ноги. Тож, сьогодні соціум має бути тим самим плечем, який не підставили батьки дітей. І  якщо хтось може допомогти знайти НЕДОРОГО житло для родини, звертайтеся до Пологівської РДА. Поки що це питання відкрито.

 

 


Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)