Журналісти “Районки” перевірили стан їдалень Пологівських шкіл Есть фото

2 Березня в 09:28  0  1689

ОсвітаЖурналісти “Районки” перевірили стан їдалень Пологівських шкіл

У рамках реалізації проекту дружини Президента України Олени Зеленської з удосконалення системи шкільного харчування розпочато комісійне обстеження шкіл. Мета обстеження – поглиблений аналіз та оцінка поточного стану організації дитячого харчування, а також вивчення думки учнів і батьків щодо якості шкільних обідів. Для цього відібрано 500 шкіл комунальної форми власності в усіх областях України. Всього на території України функціонує майже 17 тисяч шкіл.

 


 

Мета перевірок
Для обстеження шкіл створені міжвідомчі комісії, до яких увійшли представники профільних департаментів місцевих органів державної влади та Держпродспоживслужби. Вони перевірятимуть технічний стан та оснащення шкільних харчоблоків, рецептуру, за якою готують дітям, меню, його калорійність та різноманітність, доступ до питної води та її якість, систему контролю якості та безпечності продуктів, умови їхнього зберігання, загальний санітарно-гігієнічний стан. Планують також поспілкуватися з учнями та батьками щодо рівня їхньої задоволеності шкільним харчуванням.

 

До 28 лютого буде проведено аналіз та підготовлено відповідний звіт щодо поточного стану системи шкільного харчування та шляхів його вдосконалення.

 

Аби розуміти, з чим можуть зіткнутися представники комісій, журналісти “Районки” вирішили провести власну ”перевірку”. Обрали два навчальних заклади в місті: Колегіум №1 і ЗОШ №4.

 

В меню вівторка увійшли такі страви:
макарони відварні, салат із капусти, гуляш з курячого філе, відбивна куряча, салат вітамінний, ікра кабачкова,
булочки, печені пиріжки, ватрушки,
сік фруктовий, кавовий напій.

 

 

Аби зробити власні висновки стосовно якості шкільних страв, замовили обід з наступних страв:
макарони з підливою, відбивна куряча, горошок консервований, шматочок хліба, чай квітковий і два млинця з сиром. Все це обійшлося у 25 гривень.

 

На смак і вигляд - страви апетитні. Температура поданих блюд і чаю була ледь теплою. Але, зважаючи на те, що прийшли ми вже після відведеного на обід часу, припускаємо, що тоді вони були гарячими. Поспілкувавшись із учнями, дізнались, що більше їм смакують каші, ватрушка з ковбасою і різноманітна випічка. Перші страви купують рідше.

 

Обурюються діти через відсутність у продажу чіпсів, цукерок і “коли”, за таким товаром доводиться бігати у найближчий магазин.

 

У їдальні ЗОШ №4 нам не вдалось скуштувати жодної страви, оскільки “чужаків” у шкільній їдальні не годують, пояснила шкільна адміністрація. Проте працівники школи і кухарі в один голос запевнили, що якість і смак всіх готових страв відмінні, а порції - відповідні до встановлених норм.

 

Серед учнів школи, з якими вдалося поговорити, знайшлось не так багато таких, що були в захваті від шкільного меню. З перших страв учням до вподоби борщ, з других - картопляне пюре і відбивна.

 

Якщо з меню більш-менш зрозуміло, то стан шкільних їдалень потребує покращення: ремонт у харчоблоках, кухонні меблі, місця, відведені для миття рук, потребують оновлення. Така ж ситуація із приборами та посудом. До серця харчоблоків - кухні, де готується їжа, ми не потрапили. Та, за словами кухарів, кухонне обладнання також має бути більш сучасним.

 

Хто здійснює та контролює процес харчування у школах

Перевіркою організації здорового, раціонального та безпечного харчування у закладах освіти Пологівського району займається Держпродспоживслужба. Разом із представниками інших установ та за участі керівників навчальних закладів вони щорічно проводять перевірки комунального підприємства “Господар”, яке забезпечує харчуванням школярів у всіх 18 школах району.

 

 

КП “Господар” здійснює свою діяльність з 2003 року, з 1 січня підприємство відійшло до Пологівської громади, але продовжує харчувати всі школи району. Очолила підприємство Зоя Волик. Керівниця сподівається, що в ході реалізації проекту Зеленської з'явиться можливість покращити процес організації харчування у школах.

 

Скоріш за все, фінансові надходження в рамках даного проекту будуть виділятися навчальним закладам і направлятися на покращення умов роботи харчоблоків. Сьогодні їдальні вкрай потребують покращення матеріально-технічного забезпечення, необхідно замінити меблі, оновити кухонне обладнання - духові шафи, електроплити, витяжки, посуд.

 

Аби хоч якось поліпшити умови їдалень, маємо на меті власними силами провести там ремонти влітку.

 

Щодо харчування школярів, намагаємось урізноманітнювати меню новими блюдами відповідно до сезону. Наприклад, з березня включимо свіжі овочі. Меню для шкіл розробляється на два тижні, затверджується відділами освіти, Держпродспоживслужбою, включає рибу, м'ясо, яйця, перші страви, салати, різні каші та інше - всі необхідні продукти, відповідно до встановлених нормативів. Ми прибрали напівфабрикати - пельмені і вареники. Меню однакове у всіх школах, так само і вартість. Ціна формується відповідно до виходу виробу і ваги порції.

 

 

У шкільних їдальнях учні охоче купують і споживають буфетну продукцію: ватрушки, сосиски в тісті, різну випічку. Новинкою меню, яка полюбилася дітям, стала ватрушка з ковбасою. Коштує вона 10 гривень. Охоче купують напій “Вітамінка” із заморожених фруктів, сік та нектар фруктовий, кавовий напій з молоком, чай фруктовий та чорний чай.

 

Плануємо реалізовувати кондитерку, перелік якої дозволено встановленими нормативами, наприклад, вафлі, зефір.

 

За технологією приготування страв стежить технолог, всі терміни реалізації готової продукції дотримуються. За час роботи підприємства не було жодного випадку харчового отруєння. Згодна, абсолютно усім не догодиш, є батьки і діти, які воліють витрачати кошти на покупку солодощів чи інших, далеко не завжди корисних продуктів. Ми ж намагаємось максимально задовольнити потреби у харчуванні всіх учнів.

 

У Запорізькі області міжвідомчі комісії, до яких увійшли представники Держпродспоживслужби та підрозділів освіти місцевих органів державної влади, обстежать 18 закладів освіти. Жодна школа на Пологівщині не підпадає під комісійне обстеження, ініційоване першою леді.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

20
Супер
13
Сміх
7
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)