Пільгове харчування дітям із малозабезпечених родин обіцяють поновити найближчим часом

3 Січня в 10:49  0  363

ОсвітаПільгове харчування дітям із малозабезпечених родин обіцяють поновити найближчим часом

Пологівці, чиї сім'ї мають статус малозабезпечених, а діти відвідують школи та садочки, стривожені питанням – чому їхні діти днями перестануть безкоштовно харчуватися?

 

Ми звернулися за роз'ясненням до начальника відділу освіти, молоді і спорту Людмили Дорофєєвої. Пані Людмила одразу заспокоїла всіх, хто хвилюється з приводу цього питання.

 

За її словами ситуація загострилася з тієї причини, що в місті збільшилась кількість малозабезпечених сімей. Тож щоб врегулювати проблему харчування дітей з таких сімей потрібно всього декілька днів.

 

Хвилювати має навіть не лише питання щодо фінансування, а те, що чітко простежується тенденція до зростання кількості сімей, які мають достаток нижче середнього рівня. Ми перевірили і цей факт та ось що з'ясували.

 

Згідно даних Управління соціального захисту населення, у листопаді малозабезпечених нараховувалось 647 пологівських родин, а вже у грудні – 660 сімей.

 

Такий статистичний факт з невтішними цифрами змушує замислитись про рівень життя пересічного громадянина. Хочеться, щоб бодай у новому році усі ці сім'ї забули би про свій торішній статус.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)