ПАЦІЄНТАМ ГАРАНТУЮТЬ БЕЗОПЛАТНЕ ХАРЧУВАННЯ В ЛІКАРНЯХ

29 Квітня в 09:27  0  604

Здоров'яПАЦІЄНТАМ ГАРАНТУЮТЬ БЕЗОПЛАТНЕ ХАРЧУВАННЯ В ЛІКАРНЯХ

При наданні медичної допомоги за програмою медичних гарантій у стаціонарних умовах пацієнт забезпечується харчуванням та перебуванням у лікарні безоплатно. Заклади не мають права встановлювати плату за те, що гарантує програма медичних гарантій у рамках кожного з пакетів.

 

Крім забезпечення харчуванням усіх госпіталізованих пацієнтів, в межах пріоритетної послуги медичної допомоги у складних неонатальних випадках, пацієнта безоплатно забезпечують цілодобовим повним або частковим парентеральним харчуванням. Це дороговартісне харчування, за яке відтепер не потрібно платити батькам.

 

У пакет стаціонарної та мобільної паліативної допомоги входить оцінка нутритивного стану та надання нутритивної підтримки, яка включає ентеральне харчування через зонд, або часткове чи повне парентеральне харчування.

 

НСЗУ також буде платити медзакладам за лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією за трьома новими пакетами медичних послуг. Для пацієнтів з COVID-19 у критичному стані також передбачено безоплатне парентеральне харчування - внутрішньовенне введення поживних речовин.

 

Разом з тим, медзаклади мають право встановлювати плату за покращене харчування як додаткову медичну послугу, яка надається виключно за бажанням пацієнта. У такому випадку у лікарні повинно бути як мінімум 2 види харчування - базове безоплатне і покращене платне.

 

Для того, аби брати плату з пацієнтів за додаткові послуги, власник і керівник медзакладу мають затвердити їх перелік та вартість. Оплачуються послуги пацієнтом офіційно через касу медичного закладу.

 

В межах госпіталізації заклад має забезпечити медичні вироби, витратні матеріали та лікарські засоби з Національного переліку основних лікарських засобів. Ліки, які заклад отримує через централізовані закупівлі, не включені до тарифу. У 2020 році такі ліки будуть постачатися в заклади так само, як і у 2019 році.

 

За матеріалами Урядового порталу

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
3
Сміх
2
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)