Гуляйполець про участь в китайському шоу: Скрізь були камери, навіть над ліжком. Було морально важко Есть фото Есть видео

12 Квітня 2021 11:00  0  3277

Новини ГуляйполяГуляйполець про участь в китайському шоу: Скрізь були камери, навіть над ліжком. Було морально важко

Андрій Шамрай розповів про закулісся проекту Chuang, карантині в Китаї і повернення в Україну

 

Український співак Андрій Шамрай, який раніше брав участь в телепроектах "Голос країни" і "Х-фактор", п'ять років живе і вчиться в Китаї. Але про хлопця знову заговорили в Україні після того, коли він з китайським виконавцем на шоу Chuang виконав хіт Юлії Рай "Двічі в одну річку не війдеш". Відео з виступом добре розійшлося по усіх соцмережах. Нещодавно хлопець повернувся зі зйомок китайського реаліті-шоу і всіма подробицями поділився з "КП" в Україні ".

 

 

- Андрій, як ви потрапили в китайське реаліті-шоу Chuang? Вас туди запросили або ви самі пройшли кастинг?

- Університетські викладачі запропонували мені взяти участь. За їх словами, це дуже крутий проект, за яким стежать велика кількість глядачів. Для мене це хороша можливість зарекомендувати себе в Китаї. Недовго роздумуючи, я подав заявку на кастинг, який в грудні минулого року проходив по відеозв'язку. Я співав у різних жанрах (джаз, опера, поп), танцював, спілкувався з продюсерами шоу. А в січні мені подзвонили і сказали, що мене відібрали в шоу і у мене є всього лише два дні, щоб приїхати на зйомку. У мене абсолютно не було часу підготуватися.

 

Я раніше це шоу не дивився, хоча це вже четвертий сезон. Навіть не здогадувався, що там буде і що мені доведеться робити. Розумів, що це вокальне шоу, тому й погодився. Але коли я приїхав, то дізнався, що потрапив на шоу Айдол, тобто артистів, які вміють не тільки добре співати, а й танцювати. Я був в шоці, адже ніколи в житті не займався танцями. Але подумав, що це хороша можливість навчитися танцювати і дізнатися щось нове, відкрити в собі нові можливості.

 

- А скільки було охочих взяти участь у проекті?

- Якщо не помиляюся, близько 20 тисяч осіб. Але з цієї кількості відібрали лише 90 хлопців. Йде чергування - в минулому сезоні брали участь тільки дівчата, в цьому - хлопці.

 

- Розкажіть, в чому суть Chuang?

- Суть проекту в тому, що 90 хлопців змагаються за місце вийти в фінал і залишитися в групі Айдол. Цього року група буде складатися з 11 осіб, тобто 11 учасників стають переможцями проекту. Вони підписують контракт з компанією, яка їх і буде продюсувати.

 

Після першого виступу всіх учасників поділили на чотири команди: A, B, C, F. Тобто в групі A- найсильніші учасники, B- трохи слабше, Cи F- найнижча команда по рейтингу. Я був в команді B. Протягом всього проекту склад команд може змінюватися, з команди F можна потрапити в команду А. Протягом всього шоу йде боротьба за потрапляння в команду А.

 

- На якому етапі ви покинули шоу і чому не пройшли далі?

- Шляхом голосування в інтернеті глядачі визначали, хто пройде в наступний тур. З 90 учасників в проекті повинно було залишитися 55. На жаль, мені не вдалося пройти далі. Але я не шкодую, що брав участь. Коли потрапив в проект і дізнався, що хочуть створити музичну групу, я засумнівався, мовляв, хочу співати в колективі. Коли повернувся додому, багато глядачів писали мені, що мені потрібно співати сольно. І я погоджуся ними. Мені дуже важко ховати свій голос в групі. Можливо, з цієї причини за мене і не проголосували.

 

Та й шоу дивляться глядачі від 14 до 20 років. Напевно, для цього проекту я старий (посміхається). Мені 27 років, а в шоу були учасники, які тільки закінчили школу і вступили до університету. Це також зіграло свою роль.

 

У мене було серйозне ставлення до цього проекту. Хоча це реаліті-шоу, де потрібно більше показувати свої емоції, веселитися, тоді як я думав, що потрібно більше працювати і вчитися.

 

- І складно вам було брати участь в реаліті-шоу?

- Я спав кілька годин в день. Кожен день, починаючи з ранку і до наступного дня, у нас були уроки хореографії, вокалу. А танці давалися не так вже й легко. Моя команда завжди допомагала, підтримувала, все розуміли, що я ніколи не танцював. Мені приділяли більше часу, щоб ми могли стати одним цілим на сцені. Іноді не було сил на тренування, оскільки ти танцюєш цілодобово, а для непрофесійного танцюриста це дуже складно. Не обійшлося і без травм - вивих ноги, у мене боліли коліна, суглоби, брав таблетки, доводилося навіть їздити в лікарню. Але я розумів, навіщо мені це потрібно. У мене не було думки, щоб зупинитися і здатися.

 

Ми жили у величезному гуртожитку - на першому поверсі були кімнати, на другому - студія, на третьому - клас для занять вокалом і танцями. І всюди були камери, які знімали наше життя. Іноді напружувало те, що ти повертаєшся в кімнату і хочеш відпочити, а у тебе над ліжком висить камера, яка тебе знімає. У тебе немає місця, де ти можеш усамітнитися. Це було морально важко. Але потім я звик і перестав звертати увагу на камери. Ти не можеш показати глядачам, що ти вирішив здатися. Потрібно доводити, що прийшов на шоу боротися і готовий важко працювати, адже це твоя мрія.

 

Конкурсанти знають, що в Україні йде війна

 

- Ви були не єдиним іноземцем у шоу. Яке відношення до артистів з інших країн? Не було, так би мовити, упередженого ставлення до іноземців або їм не важливо, з якої ти країни?

 

- Так, я був не єдиним іноземцем. Також були конкурсанти з Росії, Таїланду, Америки, Японії. А все решта - з Китаю. Спочатку ставлення до іноземців було трохи настороженим, адже це перший сезон, в якому беруть участь артисти з інших країн. Я вдячний організаторам проекту, що вони увійшли в наше становище. У нас були перекладачі, які допомагали нам переводити завдання, спілкуватися з глядачами, щоб ми відчували себе комфортно на сцені. Нас годували європейської їжею, яку ми звикли їсти вдома. Ставлення до нас було дуже хорошим.

 

- А що учасники або тренера говорили про Україну? Ви спілкувалися з ними на цю тему?

- Багато конкурсантів знають, що у нас в країні йде війна, але вони все одно хочуть відвідати Україну. Коли у нас був китайський Новий рік, ми зібралися компанією, і я розповідав їм про традиції українського Нового року і Різдва. Їм було дуже цікаво слухати. Я всіх запрошував в Україну, обіцяв їм провести екскурсію. Вони багато чули про те, що українські дівчата дуже красиві.

 

- Який він, китайський глядач? Як вас взагалі брали?

- Дуже добре приймали. Але більшість коментарів прочитав, коли приїхав додому. Протягом шоу ми не мали права користуватися телефоном, соцмережами. Уже вдома я подивився свій виступ, побачив, що показали, а що ні. Шанувальники писали, що полюбили мене і хочуть зі мною зустрітися, отримував від них подарунки. Радий, що запам'ятався глядачам.

 

- Всі учасники телешоу підписують контракт. Про це ЗІКу повідомили вам можна робити, а що не можна?

- Не можу розповідати про пункти в контракті. Про це зазначено в нашому договорі.

 

- Ви бачите своє майбутнє в Китаї або все-таки після навчання повернетеся в Україну?

- Я поки що не можу відповісти. Мені ще потрібно вчитися півтора року в магістратурі. У планах приїхати додому, але якщо в подальшому я зможу виступати і працювати тут, то чому б і ні? Я вже пробував свої сили в українському "Х-факторі", "Голосі країни", але, на жаль, в Україні мене не помітили, у мене нічого не вийшло. Тому я і поїхав до Китаю - для початку, щоб отримати освіту.

 

Юлія Рай оцінила мій виступ

 

- Один з наставників проекту Чжоу Шень, з яким ви заспівали фрагмент пісні "Двічі в одну Річку НЕ ввійдеш", навчався в Україні. Судячи з відео, ви з ним швидко знайшли спільну мову. Адже він трохи говорить українською і російською.

 

- Я знав, що Чжоу навчався в Україні, але ось поняття не мав, чи вміє він розмовляти українською чи ні. Мені дуже хотілося з ним заспівати, адже він дуже популярний артист в Китаї. Але коли Чжоу зі мною заговорив українською, я не розгубився і запропонував йому заспівати дуетом. І він мені запропонував виконати удвох "Річку". Спочатку не зрозумів, що це за пісня. На відео було видно, як я не зовсім вчасно вступив. Це була імпровізація, ніяких репетицій не було. Мені було приємно, що на великому китайському шоу я виконав пісню українською мовою.

 

Насправді у мене вже були виступи на китайському телебаченні, але їх було не так вже й багато. Я завжди співаю українські пісні. Китайцям дуже подобається наша музика, наші пісні. У минулому році я став срібним призером міжнародного конкурсу у В'єтнамі, де виконував пісню "Ой, верше, мій верше" в супроводі вьетнамскогооркестра. Всі були в захваті від наших пісень.

 

- До речі, Юля Рай вам не писала вам після того, як ви виконали її пісню на китайському шоу?

- Юля Рай виставила відео нашого виступу у себе на сторінці. Я написав коментар під відео, подякував їй. У відповідь вона написала, що їй дуже сподобався наш виступ. До речі, я був здивований, коли дізнався, що це відео в українському TikTok довгий час перебувало в рекомендаціях. Було багато повідомлень від користувачів, мовляв, вони прийшли на мою сторінку в Інстаграм після перегляду відео в TikTok. Хочу подякувати українцям, які підтримали мене, коли я брав участь в шоу.

 

Про карантин в Китаї

 

- Ви були в Китаї, коли почався карантин. Чи дійсно там була паніка, як розповідали на українських каналах?

- Так, я тоді був в Китаї. В останній раз я був удома в вересні 2019 го. Дійсно було дуже багато фейків, особливо з-за їжі, мовляв, людям нічого їсти. Ці ролики, падаючих в непритомність людей на касі, показували на центральних каналах. Я навіть відзначав ці канали в Інстаграме і Фейсбуці, писав про те, щоб не поширювали неправдиву інформацію. Я знімав ролики, показував, що це неправда.

 

Я вже забув, що в Китаї був карантин, адже він тривав кілька місяців. Після цього все налагодилося. Ми не ходимо в масках і вільно пересуваємося по вулицях. З приводу метро - не знаю, поки що їм ще не користувався.

 

В ТЕМУ

 

- Ось ви брали участь в шоу "Голос країни". Де вам складніше було - в Україні або в Китаї? Де була більш напружена атмосфера?

- Звичайно, простіше виступати в українському проекті. На "Голосі країни" ми займалися музикою, а на CHUANG потрібно було поєднувати вокал з хореографіей.Мне було дуже важко. Якби мені ще раз сказали піти на Айдол-шоу, я б не погодився. Це не моє. Я хочу бути сольним співаком, а не співати в групі. Хоча життя така непередбачувана, ніколи не говори ніколи. Я не міг припустити, що буду жити і вчитися в Китаї, зможу потрапити в китайське шоу. Можливо, завтра мені подзвонять і скажуть, що я їду на нове Айдол-шоу.

 

ДОВІДКА

Андрію Шамраю 27 років, родом із Запорізької області (м.Гуляйполе). Співає з 4 років. Закінчив Запорізьке музичне училище ім. Майбороди та Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв, де отримав ступінь бакалавра. Магістратуру вирішив закінчити в Китаї, на даний момент Андрій навчається в GuangxiArtUniversityв місті Наньнін. Брав участь в шоу "Голос країни" і "Х-фактор".

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

38
Супер
4
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)