Сергій ШАМРАЙ: «Мені завжди посміхається доля!» Есть фото

29 Травня 2013 16:18  0  6645

ОсобистістьСергій ШАМРАЙ: «Мені завжди посміхається доля!»

Наш земляк Сергій Шамрай родом із села Новоселівка. Його батьки - вчителі Новоселівської ЗОШ.

 

«Залежність» від музики Сергій відчув з того моменту, як узяв до рук баян. До речі, тато Сергія завжди мріяв, щоб його син став баяністом. У свою чергу, Сергій дуже вдячний своїм батькам за те, що виховали і завжди підтримують його.

 

Своє майбутнє талановитий хлопець бачить тільки на сцені. У 2012 році він з дипломом із відзнакою закінчив Запорізьке музичне училище ім. Майбороди. Сумнівів щодо місця подальшого навчання у нього не було – лише Київ, лише Національна музична академія ім. П. І. Чайковського. Тож, успішно склавши вступні іспити, наш земляк став студентом академії. Сергій зізнається, що йому весь час таланить - зустрічаються прекрасні педагоги-музиканти. У Пологівській школі

мистецтв це були Володимир та Зінаїда Корхові, в училищі – заслужений працівник культури, директор училища Сергій Пелюк. 

 

-Я вдячний долі, що і в Києві у свій клас мене взяв заслужений артист України, професор, талановитий педагог, віртуоз баяніст-виконавець Павло Фенюк, – розповів Газеті Сергій.

 

- Посміхнулась мені доля, я вважаю, і з новими друзями. Серйозне ставлення до музики, однакові музичні уподобання, спільні заняття спортом, студентський гуртожиток об 'єднали нас в ансамбль «Флірт».

 

 

Скрипаль Юрій Салуха запропонував створити квартет, у склад якого, крім скрипаля Юрія і мене (баяніста), входять Рома Вронка (акордеон) та Андрій Стоян (контрабас). Родзинкою нашого квартету є те, що більшість наших творів ми виконуємо у власному аранжуванні. Працюємо ми в жанрах танго, джазу, фольку. Найбільше запам'ятовуються виступи, коли публіка тепло сприймає. Взагалі, кожен вихід на сцену – унікальне явище: обмін енергії між музикантом і глядачами - це чарівне відчуття, і передати словами таке неможливо. 

 

Першим серйозним досягненням ансамблю «Флірт» стала перемога у Міжнародній олімпіаді з музики, яка пройшла у Києві у квітні цього року. Ансамбль «Флірт» став лауреатом другої премії. В категорії сольних виступів на цій же олімпіаді наш земляк став лауреатом першої премії. Зараз молоді артисти отримали запрошення на Міжнародний музичний конкурс до Болгарії. Тому активно готуються до участі у цьому конкурсі. Хлопчачий квартет регулярно виступає на різноманітних концертах та тематичних заходах. Плани у хлопців, звичайно, великі. Проте зараз у них саме закінчується сесія, тому найголовніше для учасників квартету – на «відмінно» закінчити перший курс.

 

Сергій вже встиг побувати у двох країнах: у Словакії, на музичному фестивалі, та в Італії, на конкурсі «CITTA DE LANCHANO». На запитання, де йому сподобалося найбільше, відповів: «Мені дуже сподобалось розмірене життя італійців. Вони живуть сьогоднішнім днем і насолоджуются кожною хвилиною».

 

Саме так живе і наш земляк, талановитий баяніст Сергій Шамрай – живе сьогоднішнім днем і насолоджується кожною хвилиною свого творчого життя.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
1
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)