Пологівською прокуратурою зафіксовано 2 факти отримання хабара за отримання документів про освіту

13 Лютого в 11:51  0  1809

На районіПологівською прокуратурою зафіксовано 2 факти отримання хабара за отримання документів про освіту

Завдяки належному процесуальному керівництву та злагодженій роботі Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури та УСБУ в Запорізькій області, у ході досудового розслідування у кримінальному провадженні №42017081350000212 від 04.10.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України задокументовано 2 факти отримання хабара громадянкою І. у розмірі 21000 грн. за отримання документів про освіту.

 

Внаслідок узгодженої співпраці працівників місцевої прокуратури та УСБУ в Запорізькій області 09.02.2018 зафіксовано факт передачі громадянкою І, за грошові кошти, які їй надано раніше в якості неправомірної вигоди, свідоцтва про освіту. Одразу після передачі І. документів про навчання М. зафіксовано факт повторного отримання І. вже від громадянина Р. неправомірної вигоди у сумі 10500 грн. за виготовлення аналогічних документів про навчання. Після передачі грошових коштів у громадянки І. проведено огляд, під час якого вилучено предмет неправомірної вигоди.

 

На даний час І. повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України, проводяться слідчі (розшукові) дії спрямовані на встановлення інших осіб, які причетні до скоєння злочину.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)