Гуляючи котельнею, дітей вчать заощаджувати енергію Есть фото

17 Жовтня в 09:45  0  1483

Події містаГуляючи котельнею, дітей вчать заощаджувати енергію

Сьогодні, 17 жовтня, у рамках проведення заходів до «Днів сталої енергії в місті Пологи» для учнів міських шкіл організували екскурсії на твердопаливні котельні ТОВ «БІО-АГРО», які опалюються альтернативним паливом.


Зранку учні колегіуму №1 побували на котельні розташованій на території залізничного парку. Діти мали можливість на власні очі побачити як влаштована та працює опалювальна система, спостерігати за процесом горіння лушпиння та зробити фото біля котла - серця котельні.

 

Про котельню

Дана котельня є унікальною, для її опалення використовують соняшникове лушпиння. Його сюди везуть із ПрАТ “Пологівський ОЕЗ”.

Котельня опалює військкомат, залізничну лікарню, дитячі садки “Буратіно” і “Сонечко” та колегіум №1. Потужність котельні становить 1,5 мегават. Працює котельня вже третій сезон. Весь процес роботи повністю автоматизований. Обслуговує котельню один оператор. Процес не зупиняється впродовж всього опалювального сезону: з жовтня по квітень.

 

У діяльності котельні використовуються котли теплового комплексу вітчизняного виробника - м. Харків.
На отримання однієї гігакалорії тепла потрібно затратити 330 кілограм палива. Щоб нагріти всі п’ять будівель, потрібно затратити до трьох тон палива на добу. При сильних морозах кількість палива зростає до п’яти тон. Упродовж всього опалювального сезону використовують 500 тисяч тон лушпиння.

 

Перша збудована котельня на альтернативному паливі у Пологах, розташована на території ЗОШ №4, вона є і самою потужною, опалюється пелетами. Пелети використовують для роботи всіх інших котелень. Всього ТОВ «БІО-АГРО» має 8 котелень, розташованих у Пологівському районі, місті та смт Більмак.

 

Нагадаємо, що наше місто є учасником Європейської угоди мерів, яка передбачає проведення роз'яснювальних заходів та дій, спрямованих на зменшення споживання енергії. Таким чином пологівців заохочують до заощадження енергії. Цього року урочисте відкриття “Днів енергії”
відбулось 16 жовтня, протягом трьох днів проводиться ряд заходів для населення різної вікової категорії.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
4
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)