Губернатор Костянтин Бриль побував на Оріхівщині Есть фото

29 Листопада в 16:33  0  312

У регіоніГубернатор Костянтин Бриль побував на Оріхівщині

 

Сьогодні із очільником регіону зустрічалися жителі Оріхівського району.  До нього звернулась ініціативна група на чолі з сільським головою села Щасливе Галиною Северин. Заявники порушили питання продовження маршруту транспорту від села Новотавричеське до села Калініне. Звернулися також жителі Ясної Поляни Оріхівського району. Сільський голова Олег Житков звернувся з приводу ремонту мосту між селами Новоіванівка та Ясна Поляна. Як повідомив заявник, нещодавно ремонтні роботи проводились, але ділянка знову обсипається, що становить загрозу життю та здоров‘ю людей.


Губернатор зазначив, що скоро ця проблема має вирішитися. Про це йдеться на сайті ЗОДА.


Найбільш резонансним зверненням стала скарга жительки Оріхівщини Марії Супрун. Вона розповіла, що її невістка, яка проживає у Запоріжжі, минулого тижня народжувала у Запорізькому обласному перинатальному центрі. Пологи планувалися родиною саме у перинатальному центрі, за що було заплачено 1 800 гривень. Породілля була доставлена до центру 24 листопада о 23:00 у стані початку відходження вод. Медперсонал залишив жінку в палаті з формулюванням «народиш зранку» та відреагував тільки тоді, коли вже розпочалися самі роди. В підсумку пологи фактично були прийняті в коридорі.


За фактом буде проводитися розслідування. Фото із сайту ЗОДА. 

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)