Село Гусарка може стати “неймовірним” селом України

6 Травня 2016 15:41  0  2739

Новини БільмакаСело Гусарка може стати  “неймовірним” селом України

На сайті agroportal.ua стартувало онлайн-голосування півфіналу Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2016”.

 

Перший етап проходив з 3 до 28 травня (заявки на участь приймалися до 25 квітня).

 

За умовами конкурсу потрібно було надати інформацію про історію села, унікальні факти із минулого, інформацію про успішні види бізнесу на території, що напряму не пов’язані з сільським господарством і ще низка вимог.

 

У півфінал конкурсу увійшли 20 сіл із різних областей України, серед них і  Гусарка Куйбишевського району.

 

Як зазначила голова Гусарівської сільської ради Наталія Слабишева, їхнє село вже неодноразово представляло Запорізьку область на різних конкурсах та туристичних проектах.

 

Останнім часом сільска територія активно співпрацює з Обласною організацією “Сільський зелений туризм”.

 

Однією із родзинок, що притаманні селу є сторічна традиція, що передається від покоління до покоління - ткацтво. Виробам місцевих ткачих притаманні індивідуальність, виключна декоративність та композиція.

 

Голосування на сайті триває 3-й день, село вже підтримали 132 людини. В лідерах поки с. Клевань Рівненської області, у них 798 голосів.

 

Паралельно з онлайн - голосуванням кожен член експертної ради за 12-бальною шкалою оцінить конкурсантів.

 

Другий фінальний етап стартує 1 червня. Тоді будуть оголошені 10 сіл - претендентів, які проходять у фінал конкурсу. Голосування триватиме з 1 червня по 15 липня. Переможців оголосять з 16 по 29 липня.

 

Усі жителі області мають можливість допомогти нашим сусідам здобути перемогу!

 

Віддати голос можна за цим посиланням 

 

Призовий фонд конкурсу. На сайті значиться, що всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2016 » є некомерційним, тому призовий фонд буде формуватися спонсорами конкурсу у вигляді благодійних внесків.

 

Нагорода буде розподілена так: І місце - 50 % , ІІ місцемісце - 20 % , ІІІ місце - 10 % , решта 20 % від загальної суми призового фонду будуть рівномірно розподілені між учасниками , які посіли 4-10 місця .

 

У разі виграшу сільска громада Гусарки планує використати кошти для оздоблення паркової зони чи інших об’єктів села, або ж ремонту будинку культури.

 

Організатори конкурсу зазначають, що ціль проекту: сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, розвитку сільських територій та громад , популяризувати життя в селі , нагадати про історико - культурну спадщину українського села.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)