Ціни у розрізі: як змінилась вартість продуктів у період свят

5 Січня в 19:07  0  826

Новини ГуляйполяЦіни у розрізі: як змінилась вартість продуктів у період свят

Свята тривають, а ринкові ціна на продукти у Гуляйполі відносно стабільні. За 3 тижні майже не змінились ціни на м'ясо, яйця та овочі. А от риба та молоко здорожчали. 

 

Згідно звіту ринкових цін, який надала Гуляйпільська міськрада, свинина на кістці коштує 70 грн за кілограм, вирізка – 80 - 85 грн за кіло.

 

Кури, качки й гуси коштують 65 грн/кг.

 

Ціни на овочі за 3 тижні майже не змінились. Картопля коштує 5 – 6 грн/кг, капуста – 4 грн/кг, цибуля 5,5 – 6 грн/кг, на 50 копійок подорожчала морква та коштує 6 грн/кг.

 

Піднялась в ціні риба. Товстолобик подорожчав на 5 грн. Його вартість складає 25 – 35 грн/кг. На 5 грн здорожчав короп, він коштує 55 – 60 грн/кг.

 

Молоко піднялось в ціні на 1,5 грн за літр та коштує 10 -12 грн/л, тоді як раніше його вартість складала 9 – 10 грн/л.Також на 5 грн здорожчала сметана. На ринку вона продається по 65 грн/л. Також почало дорожчати домашнє масло. Якщо 3 тижні тому воно відпускалось по 95 грн/кг, то тепер коштує 95 – 105 грн/кг.

 

 

 

Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)