ГРВІ є, грипу немає, вакцину можна замовляти

15 Листопада в 16:14  0  259

Здоров'яГРВІ є, грипу немає,  вакцину можна замовляти

У Пологівському районі розпочато щотижневий моніторинг відвідування дітьми навчальних закладів. Так, за інформацією лікаря-епідеміолога Тетяни Одинець, сьогодні температура на вулиці та у школах не викликає занепокоєння, хоча градус поступово знижується. При тому грає роль не число відсутніх у школах та дитсадках дітей, а причина їх відсутності.

 

- Із 3 809 учнів відсутні на навчанні 216, з них 54 - через хворобу. З 1 360 вихованців дитсадок не відвідують 135 дітей, з них 65 - через хворобу. «Такі цифри нормальні для цього періоду», - відзначає Тетяна Одинець.


Загалом ситуація із захворюваністю в районі стабільна. Із 3 жовтня по 13 листопада зареєстровано 943 випадки ГРВІ і жодного грипу (як і по всій Запорізькій області). Із хворих пологівців 732 особи – діти до 18 років, що зумовлене перебуванням у колективах, де поширення вірусних інфекцій досить активне.


Не забувають пологівці цікавитися і наявністю вакцини від грипу. За словами Тетяни Одинець, вакцина «Ваксігрип» вже поступово розходиться по фірмах, які працюють із комунальними аптеками. Так, на Пологівщині вже планують найближчим часом закупівлю вакцини для медиків, вихованців та працівників центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Пересічний пологівець теж може вільно замовити в аптеці вакцину проти грипу. Крім «Ваксігрипу», досить хорошої якості вакцина «Джиси Флю», яка теж поступила у продаж.

 

Тож, пологівці, які турбуються про своє здоров’я та здоров’я своїх рідних, вже можуть починати вакцинацію.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)