З телемарафону «Пам’ять» пологівським ветеранам надійшло більше 49 тис. грн.

21 Червня в 10:06  0  817

На районіЗ телемарафону «Пам’ять» пологівським  ветеранам надійшло більше 49 тис. грн.

Цього року до благодійної акції долучилися 642 учасники, на сьогодні зібрано 1 мільйон 58 тис. грн. Та кошти продовжують надходити на рахунки телемарафону, зазначають в Запорізькій ОДА.

 

Із цієї суми кошти розподіляються: 25 % (64550 грн.) - Запорізькій обласній організації ветеранів України для надання адресної грошової допомоги інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни (працівникам фронтового тилу), членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, жертвам нацизму, партизанам, дітям війни, які перебувають у складному становищі; 25 % (64550 грн.) - громадським організаціям і об'єднанням, зареєстрованим в управлінні юстиції Запорізької області та які в 2017 році надали документи (розрахунки) до Департаменту соціального захисту населення ОДА про офіційну діяльність для надання адресної допомоги вищезазначеним категоріям ветеранів, які перебувають у складному становищі і потребують допомоги, в тому числі громадським організаціям, які опікуються бійцями, постраждалими в АТО, інвалідами АТО, сім'ями загиблих. Ще 20 % - 51640 грн. - буде спрямовано на укріплення матеріально-технічної бази обласних медичних закладів, з них 32640 грн. – комунальному закладу «Госпіталь ветеранів війни» для придбання реабілітаційного обладнання з метою надання якісної невідкладної допомоги постраждалим учасникам АТО; 19000 грн. – комунальному закладу «Госпітальне відділення Запорізької обласної клінічної лікарні».

 

Сума у розмірі 77608,92 залишається у резерві телемарафону «Пам'ять» 2017 року і буде використана на організацію, підготовку та проведення телемарафону наступного року.

 

На Пологівську районну ветеранську організацію надійшло з цих коштів 49 тис. 164 грн. 50 коп.

 

Нагадаємо, телемарафон «Пам'ять» проводився 18-й рік поспіль за ініціативою Запорізької обласної організації ветеранів України та підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради, за участю ветеранських організацій з усіх адміністративних територій міст і районів області, об'єднаних територіальних громад.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)