Батькам студентів - контрактників повертають гроші за навчання

17 Серпня в 09:15  0  892

ОсвітаБатькам студентів - контрактників повертають гроші за навчання

Відомі українські ЗМІ говорять про те, що гроші, якими було оплачене навчання можна повернути, при умові, що дитина навчалася на контрактній основі.

 

“Це називається податкова знижка, це право передбачене статтею 166 Податкового кодексу України. Кожен з нас отримує зарплату, і четверта частина цієї плати утримується на підприємстві, де ми працюємо ( мова йде про будь - яку форму власності), як податок до бюджету. Саме відсоток від цих грошей можна повернути протягом слідуючого року, якщо є відповідна документація, що гроші витрачено на власну освіту, навчання своєї дитини, жінки чи батька. Відсоток, що повертається у кожній справі різний.

 

Держава робить компенсації за попередній рік, тому протягом року потрібно здійснити оплату за навчання та збирати квитанції.

 

З початку наступного року з квитанціями треба звернутися до податкової, отримати вичерпну консультацію, та, після подачі відповідних документів, чекати на повернення коштів - пояснює ( ПІБ того, хто даватиме коментар)

 

Одночас спеціаліст відмітила, що повернути гроші можливо тільки за минулорічні витрати, на наступні роки це право не переноситься.

 

В податковій говорять про важливий момент, який потрібно знати. Учбовий рік складається з чотирьох симестрів: два в одному році та два в іншому. Проводити оплату можна за весь рік, а можливо і посиместрово. Останній вид оплати буде кращим для батьків, бо при оплати за весь рік, повернеться тільки половина, а інша просто “згорить”. Бо , як вже було сказано, повертаються лише затрати, які були здійснені в попередньому році.

 

Певно, що компенсація не покриє всіх витрат на навчання, проте зайвою ніколи не буде - стверджує Світлана Миколаївна.

 

Тож якщо ви маєте запитання з приводу повернення грошей на навчання дитини за контрактною формою, зверніться до сервісного центру податкової інспекції та вільно користуйтесь привілеями, які надає вам держава.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)