В Україні хочуть платити водіям, які зніматимуть порушення на дорогах

14 Травня 2021 08:45  0  750

АвтоМотоВ Україні хочуть платити водіям, які зніматимуть порушення на дорогах

Для водіїв, які зніматимуть відео, планується передбачити винагороду

 

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив про розробку законопроекту щодо використання мобільних телефонів водіїв для фіксації порушень правил дорожнього руху. Про це він сказав під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Безпека країни" в Києві.

 

За словами Геращенко, йдеться про "використання кожного мобільного телефону як фактора фіксації правопорушення на дорозі".

 

Він зазначив, що у світі існує практика, коли "кожен телефон в машині, встановлений під лобовим склом, може зафіксувати правопорушення, таке як проїзд на червоне світло, порушення правил дорожньої розмітки й таке інше".

 

"Водієві достатньо клацнути пальцем на екран телефону і 30-секундний запис з порушенням іншого водія, з його номерами машини піде в поліцію", - пояснив Геращенко.

 

Поліція, своєю чергою, отримавши за новим законом нові права, зможе скласти протокол і притягнути порушника до відповідальності.

 

"Таким чином, на дорогах України будуть мільйони камер і кожен буде спостерігати за кожним для того, щоб не допустити аварій, не допустити загибелі людей", - підкреслив заступник міністра.

 

Водночас повідомив він, для водіїв, які зніматимуть таке відео, планується передбачити винагороду. "Водії, які фіксують порушення інших, будуть отримувати 10% з розміру штрафу собі на карту", - сказав Геращенко і висловив думку, що якщо все це вдасться реалізувати, то смертність на дорогах України буде мінімальною.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
4
Сміх
2
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)