З яких програм перенаправили кошти на боротьбу з COVID-19 у Пологівській громаді

22 Квітня в 11:39  0  879

Події містаЗ яких програм перенаправили кошти на боротьбу з COVID-19 у Пологівській громаді

На черговому засіданні сесії міської ради депутатським корпусом прийнято важливі зміни щодо місцевих програм, які впливають на життєдіяльність міста.

 

Проведено перерозподіл видатків щодо фінансування комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста та його підтримку в належному стані. Внесено зміни до програми ремонту місцевих доріг, в якій перерозподілено кошти з поточного на капітальний ремонт доріг.

 

За рахунок економії коштів на харчування школярів, які перебувають на карантині, планується провести ремонт шкільного автобусу, щоб покращити безпеку їх доставки до місць навчання.

 

На підставі рішення обласної ради про зміни обсягів фінансування коштів на здійснення депутатських повноважень з програми підтримки закладів дошкільної та загальної середньої освіти знімаються кошти обласного бюджету в обсязі 500 тим. грн. та перенаправляються на місцеву програму «Охорона здоров’я на 2020 рік».

 

В той же час, за рахунок водопроводу по вул. Армійська міською радою також перенаправляються видатки в обсязі 415,2 тис. грн. на цю ж програму, з якої здійснюється фінансування видатків щодо боротьби та недопущенню поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Кошти направляються на закупівлю медичних засобів захисту лікарів, лікувальне обладнання та лікувальні матеріали, тощо.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
20
Сміх
9
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)