Банкам України заборонили приймати рублі із зображеннями Криму

17 Жовтня в 09:25  0  534

На Вкраїні та у світіБанкам України заборонили приймати рублі із зображеннями Криму

 

Національний банк України заборонив будь-які касові операції з російськими рублями, на яких зображені об'єкти, що знаходяться в Криму або окупованому Донбасі, зокрема, серед таких на сьогодні - російська купюра номіналом 200 рублів.

 

На новій банкноті зеленого кольору нанесені символи Севастополя: пам'ятник затопленим кораблям і Херсонес Таврійський. Фахівці зазначають, що з інноваційних мір захисту - використання на купюрі безкоштовного шрифту Open Sans з бібліотеки Google.

 

Як передає інформаційний портал "Справа", заборона торкається і монет, якщо такі з'являться в майбутньому, також заборонено обмін валют з подібними грошовими знаками.

 

Під забороною виявилися грошові одиниці, на яких зображено будь-які елементи, включаючи архітектуру, історію, пам'ятники, пам'ятки, що знаходяться на території Криму або Донбасівського регіону.

 

Фінансовим установам і Укрпошті заборонено видавати такі гроші населенню. Із слів представників Нацбанку, це зроблено з метою захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)