“Хлопці й дівчатка залишаються поза зоною спорткомплексу, на заняттях Ви - Спортсмени” Есть фото

20 Березня в 09:23  0  1203

Культура“Хлопці й дівчатка залишаються поза зоною спорткомплексу, на заняттях Ви - Спортсмени”

Продовжуючи рубрику “Гуртки зсередини”, цього разу знайомимо вас із спортивною командою СК ”Славія”.

 

Щоб спорт приносив задоволення, потрібно правильно вибрати заняття не тільки для тіла, але й душі.

 

Відвідали тренування однієї з пологівських команд СК ”Славія”.

 

З першого погляду - це звичайна будівля, але навколо вирувала атмосфера поваги, кропіткої праці кожного учня та суворість і водночас ніжна любов тренера до своїх вихованців.

 

Отже, знайомтеся - спортивна команда СК “Славія”. Тренер - Сергій Грімов, головний тренер збірної України, грандмайстер чорний пояс 7 ДАН . Майстер зі всестильового бою. Володар чорного поясу. 

 

Команда активно розвивається в двох напрямках:
"Військово-спортивні багатоборства" (далі ВСБ) - це спортивно-технічний і прикладний вид спорту. Входить до "Переліку видів спорту, що визнані в Україні".

 

ВСБ включають в себе два напрямки:
- бойове двоборство
- військово-прикладне семиборство.

 

"Бойове двоборство":
- всестильовий бій (володіння прийомами за допомогою ударної і кидкової техніки з використанням елементів боротьби, боксу та східних єдиноборств (карате та ін.)).
- стрільба з пневматичної гвинтівки.

 

"Військово-прикладне семиборство":
- плавання 50 метрів
- стрільба з пневматичної гвинтівки
- біг на 100 та 3000 м
- підтягування на перекладині
- подолання смуги перешкод
- метання імітаційних гранат.

 

В України ВСБ розвиває та популяризує Громадська організація "Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств" , яка була створена 8 лютого 2000 року на базі Федерації військово-прикладного спорту Харківської області (зареєстрована 31.01.1997).

 

Основна мета діяльності організації – задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, спортивних та інших спільних інтересів членів Організації та сприяння розвитку військово-спортивних багатоборств на території України, підвищенню ролі цього виду спорту у всебічному і гармонійному розвитку особистості, зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя.

 

Військово-патріотичне виховання дітей та молоді, пропаганда здорового способу життя.

 

Тренер Сергій Грімов:

Спорт - це моє життя. Я не уявляю себе без тренувань, без змагань, без моїх юних спортсменів. Своїх вихованців, незалежно від статі, називаю спортсменами, бо, спостерігаючи за їх стрімким бажанням досягати високого результату, дійсно можна назвати цих дітей сильними та мужніми спортсменами, котрі скрізь всі перешкоди йдуть назустріч своїй меті.

 

Бажання займатися спортом у мене було з дитинства. Мої батьки мене підтримували.

 

В 1989 році мені вдалося відкрити спортивний комплекс СК ”Славія”, через який вже пройшли десятки поколінь. Надихає те, що діти не просто відвідують тренування, спорт стає їх життям, вони докладають багато зусиль, щоб досягти високих результатів.

 

Вдячний Богу, що дав мені сил, мудрості та сміливості досягти своєї життєвої мети. Було багато перешкод, але я завжди був скромною та вдячною людиною, думаю, це допомогло мені.

 

Наша команда досить працелюбна, маємо 11 Майстрів Спорту, є Чемпіони Світу, активно беремо участь в змаганнях . Наразі йде підготовка до важливих змагань. 11 спортсменів, з них - 2 дівчини, будуть брати участь в Чемпіонаті Європи з ВСБ, м.Київ. Впевнений, що повернемося з перемогою.

 

Як проходять тренування

Тренування проходять два-три рази на тиждень, тривають 2.5 години.

 

Ми не одразу приймаємо дитину до команди.

 

Спочатку проводяться пробні заняття за спеціальною програмою. І тільки потім вирішуємо, чи є хоча б якісь здібності до цього виду спорту. Для кожного новачка своя программа. Ніколи діти, котрі мають певні досягнення, та нові учні не тренуються на одному рівні. Кожен виконує свої вправи та завдання, які я як тренер для них пропоную.

 

Влітку на вулиці для вихованців ставимо великий надувний басейн розміром 7 на 7 метрів, ємністю 45 кубів.

 

Також на території спорткомплексу живе кобила. Ще з дитинства захоплювався кіньми. Їздити верхи навчився у 9-річному віці, коли разом із друзями пасли худобу на селі. З тих пір мріяв про власного коня.

 

Згодом зважився на покупку орловської рисачки Пальміри - Купави. У професійних скачках участі не брав, коней тримаю для душі і фізичного оздоровлення. Верхову їзду і любов до скакунів вважаю своїм хобі, намагаюся передати цю любов своїм учням. Вихованці, за бажанням, можуть навчитися верховій їзді.

 

Юлія Андреєва, 13 років, учениця 7 класу Кінськороздорівського НВК:
Відвідую заняття з 9-ти років. З дитинства була досить енергійною дівчинкою, тож батько вирішив віддати мене на секцію бойових мистецтв. Були спроби займатися танцями, але нічого з того не вийшло. Дуже вдяна тренеру Сергію Анатолійовичу, він став для мене другим батьком. Перші заняття були пробні, після чого я була прийнята в команду. В основному на змаганнях займаю призові місця. Завжди повертаюся додому з перемогою, це надихає мене не зупинятися на досягнутому, а докладати ще більші зусиль заради високого звання в ВСБ. Ще займаюся стрільбою. На даний момент цей напрямок відповідає моєму внутрішньому стану. За час занять у клубі “Славія” змінилися мої погляди на життя, вони стали більш дорослими, сформувався мій характер, я чітко розумію свої цілі та навчилася знаходити способи їх досягнення. Зараз готуюся до участі в Чемпіонаті Європи з ВСБ.

 

Я - це спорт, це боротьба. Як говорить Сергій Анатолійович:”Дівчата залишаються поза зоною спорткомплексу, а в залі - тільки спортсмени.”

 

Дарина Профатило, 14 років, учениця 8 класу Кінськороздорівського НВК:
Займалася танцями 4 роки, але завжди відчувала себе у цьому занятті невпевнено. Одного разу мій брат привів мене на тренування, і я зрозуміла, що тут моє місце. Відвідую тренування 4 роки, за цей час я стала більш впевненою, рішучою, відчуваю, як формується мій дух, мій характер. Дуже задоволена, що йду цим шляхом. Вдячна тренеру за його щирість, за його час, який він не жалкує для мене. Тут я навчилася вірити в себе та в свої сили. На змаганнях відчуваю водночас хвилювання та гордість, що можу представляти своє місто. Завжди посідаю призові місця. Зараз активно готуюся до участі в Чемпіонаті Європи з ВСБ.

 

Хочу побажати молоді закрити своє серце від невпевненості в собі та від байдужості щодо розвитку своєї особистості. В нашому віці можна і треба пізнавати багато цікавих речей, отримуючи розвиток як розумово, так і духовно. Не варто витрачати час на непотрібні речі, треба задати своєму життю ритму та досягати високих цілей.

 

Бажаємо команді ще більше перемог, завжди гідно йти своїм шляхом та виховати ще багато поколінь, котрі будуть творити історію країни.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
3
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)