Пологівські школярі, граючи, обирали собі професію Есть фото

18 Грудня в 12:04  0  376

ОсвітаПологівські школярі, граючи, обирали собі професію

Минулої п’ятниці, 15 грудня, у Пологівській ЗОШ № 4 відбулася профорієнтаційна гра-квест «У світі робітничих професій» для учнів 9 та 10 класів. Ініціатором заходу виступив Запорізький обласний центр зайнятості.

 

Як інформує Пологівський центр зайнятості, популярними серед роботодавців і актуальними для нашого Пологівського краю є саме робітничі професії, які молодь чомусь оминає, не вважаючи престижними чи високооплачуваними. Тому ця гра – один із варіантів реалізації профорієнтаційного проекту «START PROFI» та популяризації робітничих професій - ставить за мету виявлення ставлення школярів до робітничих професій і спрямована допомогти старшокласникам, що стоять перед вибором професії, більш усвідомлено підійти до свого майбутнього.


На квест-грі учням ЗОШ №4 були надані завдання, які не тільки збагатили знання учнів про світ робітничих професій і вимоги до них, але й допомогли дітям визначити коло своїх інтересів, як основу професійного самовизначення. Після підведення підсумків визначили клас, який став переможцем і набрав найбільшу кількість балів – 10-А. Клас був нагороджений почесною грамотою як переможець у квест-грі «У світі робітничих професій». Також був нагороджений грамотою і кращий командир, який зміг згуртувати свою команду як лідер і привести її до перемоги. Ним став учень 10-А класу Артем Єременко.


Як зазначили в Пологівському центрі зайнятості, цей захід переконав учасників відповідально поставитися до вибору професії, показав можливість і необхідність планування свого майбутнього. Адже на сьогодні, щоб вибір професії став дійсністю, обов’язково потрібно реально оцінювати перспективи працевлаштування за обраною професією, враховувати потреби ринку праці.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)