Переселенці Пологівщини отримують допомогу в рамках пілотних проектів

21 Листопада в 08:47  0  318

На районіПереселенці Пологівщини отримують допомогу в рамках пілотних проектів

Запорізька область увійшла до списку пілотних проектів із підтримки осіб, які зазнали на собі наслідки подій на сході України.

 

У рамках зустрічі голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля з фахівцями Світового банку та представниками Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, яка відбулася на початку листопада, було вирішено чимало питань взаємодопомоги і підтримки усіх, хто відчув на собі наслідки подій на сході України.

 

Зокрема, підписаний грант на передачу 3,6 млн. доларів із відповідним Міністерством. Грант буде спрямований на підтримку переселенців.


У першу чергу увагу приділять пілотним областям, між проектами яких будуть розподілені кошти, - Запорізькій, Дніпровській, Харківській та Миколаївській. Саме на основі цих регіонів буде оцінена ефективність і буде здійснюватися планування подальших заходів із розвитку. Зокрема, будуть виділятися грошові гранти незахищеним сім'ям для придбання предметів, необхідних для того, щоб пережити зиму, включаючи одяг, взуття, обігрівачі, вугілля і дрова тощо.

 

Як розповіла Газеті Ірина Запорожченко, засновник ГО «Промінь надії переселенців» (організації, яка діє на території Пологівского району та охоплює 120 сімей-переселенців), гранди отримують і вони. Наприклад, у квітні 61 родина отримала вугілля. Допомога не закінчується протягом року.


- Допомога ділиться за категоріями. Нещодавно розпочали видавати гроші для матерів-одиначок та багатодітних родин, сюди ж входять і опікуни. Допомогу отримали 20 осіб. Розмір допомоги залежить від кількості дітей у родині. Ці гроші видаються на придбання продуктів, побутової хімії та одягу. До речі, по всьому робиться ґрунтовний звіт із чеками та фотографіями, – розповідає засновник ГО.

 

За інформацією пані Ірини, на початку грудня на пологівських переселенців чекає також проект для багатодітних родин (від 3 і більше дітей), пенсіонерів, які у сукупному доході отримують до 5 тис. грн. Пізніше, теж у грудні, допомагатимуть усім категоріям переселенців.


- Одна з іноземних компаній, здається, голандці, налагоджують із нами співпрацю, розділили допомогу на кілька траншів. Перший - продуктові набори з 10 найменувань - отримаємо на початку грудня. У другому обіцяють побутову хімію, білизну, обігрівачі, посуд. Третім траншем плануються вугілля і дрова. Проте дати двох останніх поки що невідомі, - зазначає Ірина Запорожченко.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)