Навчимося говорити – закінчиться війна Есть фото

22 Червня в 15:36  0  1340

Події містаНавчимося говорити – закінчиться війна

З такими словами звернулась до пологівців джокер регіонального тренінгу «Я тебе чую» Лариса Головко.
Тренінг, спрямований на зменшення соціальних конфліктів і випадків насильства в сім’ї, пройшов у Пологівській центральній районній бібліотеці учора, 21 червня, для всіх бажаючих жителів міста.


- Тривалий конфлікт у Східній Україні є серйозним випробуванням для українського суспільства. Виникають конфлікти, які потрібно вирішувати. Важливо навчити людей домовлятися і самим запобігати подібним ситуаціям у майбутньому, - говорить керівниця проекту НГО "Комунікаційний центр "Долоні" Лариса Головко.


Саме з цією метою глядачам презентували Форум-театр «За сімейними обставинами» з постановкою «Олежка». Програма була цікавою, яскраво-емоційною, сповненою ситуацій, що диктує саме життя.

 

Форум-театр — це форма соціального театру, де грають не професіонали, а звичайні люди, яких цікавить та чи інша конкретна суспільна проблема. Учасники групи ставлять спектакль і залучають глядачів до обговорення озвучених у виставі проблем і спільного пошуку рішень.


Пологівці також мали змогу спробувати себе у ролі головних персонажів постановки та внести корективи щодо виправлення конфліктної ситуації. З таким завданням «актори» чудово впоралися.


Всі присутні на заході одностайно висловлювались щодо необхідності такого проекту саме зараз. Усі були впевнені, що він дійсно здатний призвести до зниження рівня насильства і запобігти новим конфліктам.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)