Готуємо хризантему до зими Есть фото

24 Листопада 2015 17:20  0  2830

Живемо вдомаГотуємо хризантему до зими

Цієї осені на день народження мені подарували розкішні квіти – шаровидні хризантеми білого та бордового кольору. Гарними та розкішними вони були близько місяця, а потім почали в’янути та чахнути. Чого я тільки з ними не робила: на вулицю виносила, під дощ виставляла, акуратно поливала за усіма правилами, одним словом, носилася як дурний зі ступою. В результаті засох мій горщик, перетворившись на страшну екібану.Днями обрізала сухі гілки та вирішила пересадити хризантеми на грядку. Витрясши кущ, знайшла у ґрунті дивні дрібні кульки. Вони мали жовтий колір та були досить твердими, схожими на пластмасові.


 

 


З питанням, чому так швидко пропали квіти і що то за жовті кульки були в горщику, звернулася до консультанта магазину «Садиба» Лариси Нестеренко, яка завжди допомагає нам і читачам розібратися в подібних ситуаціях.

 


Вона дала компетентну відповідь:


- Швидше за все, гранульовані кульки – спеціальне добриво, яке використовують для рясного цвітіння та росту рослин. А пропали квіти, тому що період цвітіння завершився і тепер їх слід готувати до пересаджування. Люди, які професійно займаються вирощуванням таких рослин, мають для цього спеціальні підвали чи льохи, де і температура, і вологість суворо контролюються. А звичайним любителям раджу пересадити квіти на город, накривши обрізаний кущ старим відром без дна та полити спеціальним добривом для зміцнення коріння. Це може бути «Корневин», «Гетероауксін супер» тощо. Якщо хризантема добре укоріниться та прийметься, наприкінці літа вона обов’язково буйно квітнутиме та тішитиме своєю пишністю.


 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)