Госпіталізовуємо лише пацієнтів з групи ризику або "тяжких"

1 Жовтня 2020 09:22  0  1553

На районіГоспіталізовуємо лише пацієнтів з групи ризику або "тяжких"

МОЗ змінило правила госпіталізації хворих на covid-19. Суть нововведення - при відсутності серйозних хронічних захворювань, людину лікуватимуть вдома.

 

МОЗ обновило стандарти госпіталізації хворих, у яких діагностовано коронавірусну інфекцію - повідомляється на офіційній сторінці відомства у соцмережі.

 

В повідомленні сказано, що обов'язковому лікуванню в умовах стаціонару підлягають лише ті громадяни, які відносяться до так званої групи ризику та мають певні захворювання.

 

Скоріш за все, зміни викликані тим, що кількість занедужавших продовжує зростати, а місць для їх госпіталізації катастрофічно не вистачає.

 

"Ми вже певний час керуємося такими пріоритетами, адже якщо хвороба у людини протікає в легкій формі, навіщо їй госпіталізація? Лікуванням таких пацієнтів успішно займаються лікарі першої ланки.

 

Наразі у стаціонарі знаходяться 18 хворих на covid пацієнтів, і ще троє пацієнтів з Токмацького району знаходяться у реанімаційному відділенні Пологівської БЛІЛ під апаратами ШВЛ"- повідомляє головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко.

 

Оріхівська та Токмацька лікарні, які також приймають пацієнтів хворих на covid -19 на жаль, вже не мають вільних місць. Кожного дня, зранку, ми отримуємо інформацію про вільні місця у найближчих лікарнях області, але з кожним днем їх кількість зменшується.

 

До речі, вчора ми отримали результати патологоанатомічного дослідження чотирьох померлих пацієнтів (1- з Гуляйпільського району, 3 - з Пологівського). Covid у всіх чотирьох випадках було підтверджено. Це вкотре свідчить про те, що ігнорувати засоби особистого захисту ні в якому разі не можна. Лікування від коронавірусної інфекції дороговартісне та тривале, а наслідки нехтування елементарними правилами безпеки у період пандемії можуть бути непередбачувані" - наголошує Роман Васильович.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
7
Сміх
51
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)