Кабмін змінив правила конкурсів на оренду держмайна

22 Листопада в 16:50  0  211

На Вкраїні та у світіКабмін змінив правила конкурсів на оренду держмайна

Уряд ввів відповідальність для недобросовісних переможців конкурсів оренди держмайна


Кабінет міністрів України ввів в правила оренди державного майна норму, що передбачає фінансове покарання недобросовісних переможців конкурсу. Про це повідомив глава Фонду державного майна (ФДМ) Віталій Трубаров.

 

"Тепер всі компанії, що беруть участь в конкурсі на право оренди, повинні вносити авансовий платіж в розмірі не менше шести місячних орендних плат. Цей платіж повертається всім, крім переможця. Таким чином, компанії, які прийшли з наміром зірвати конкурс, тобто формально перемогти, а потім відмовитися від підписання договору, втратять авансовий платіж", – зазначив Трубаров.

 

За його словами, найчастіше участь в конкурсі беруть компанії з завданням "вибити" реального орендаря, зірвати конкурс і змусити ФДМ проводити конкурсні процедури заново.

 

"Тепер такі "ігри" коштуватимуть дорого, і в конкурсах будуть перемагати тільки ті компанії, які мають реальний намір підписувати договори оренди", – підкреслив глава ФДМ.

 

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект, що дозволяє Державної аудиторської службі проводити моніторинг електронних тендерів в системі Prozorro.

 

Згідно із законопроектом, комп'ютери системи будуть видавати "червоні прапорці", і на етапі підготовки закупівель через систему Prozorro можна буде надати зауваження.

 

У свою чергу, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов відзначив, що цей законопроект дозволить зобов'язати Держаудитслужбу перевіряти тендер в разі появи "червоного прапора" в системі Prozorro.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)