Сергій Горулько є претендентом на Премію Кабміну

22 Березня 2013 14:16  0  2197

ОсобистістьСергій Горулько є претендентом  на Премію Кабміну

Минулого четверга координаційна рада з питань реалізації молодіжної політики, розвитку фізкультури та спорту при голові ОДА вибрала від Запорізької області п'ять кандидатів на присудження Премій Кабінету міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. До п‘ятірки претендентів на Премію увійшов наш земляк – вчитель історії Пологівської гімназії «Основа» Сергій Горулько.

 

Сергій Горулько – не тільки обдарований вчитель, чудовий наставник для своїх учнів, але й борець за здоровий спосіб життя, турист, який надихає та запалює дитячі душі любов‘ю до куточків рідної країни. Він є керівником туристичного гуртка гімназії «Основа», учасники якого неодноразові переможці всеукраїнських туристських конкурсів та чемпіонатів.

 

Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської РДА висунув кандидатуру Сергія Горулька у номінації «За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху – активне залучення молоді до роботи в громадських організаціях, підвищення ефективності їх діяльності, виконання соціально-значущих програм і здійснення відповідних заходів».

 

Довідка РАЙОНКИ

 

Премія Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави присуджується до Дня молоді, починаючи з 2000 року, у шести номінаціях: за виробничі, наукові, творчі та спортивні досягнення, особисту мужність і внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху. Премія присуджується людям до 35 років, особливі досягнення яких сприяють розвитку суспільно-економічного життя України та утвердженню міжнародного авторитету нашої країни. Щорічно присуджується 60 Премій, розмір кожної становить 3400 грн. Разом із коштами лауреати отримують диплом і нагрудний знак.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)