Алла Горбатюк: «Майже 300 млн.грн. від платників Пологівської ОДПІ»

17 Травня в 16:19  0  700

На районіАлла Горбатюк: «Майже 300 млн.грн. від платників Пологівської ОДПІ»

У січні-квітні 2017 року від жителів п’яти районів (Пологівського, Гуляйпільського, Оріхівського, Більмацького та Розівського), які обслуговує Пологівська ОДПІ до державного бюджету мобілізовано майже 142,2 млн.грн. податків, - про це повідомила начальник Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Алла Горбатюк.

 

Зокрема, у квітні 2017 року до державного бюджету мобілізовано 27,5 млн. грн., що на 8,2 млн. грн. більше, ніж за квітень 2016 року.

 

Одним з основних джерел наповнення державного бюджету є податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів. У січні-квітні 2017 року до державного бюджету мобілізовано 82,9 млн. грн. ПДВ, що майже у 2,5 рази більше, ніж за відповідний період 2016 року.

 

Також, до державного бюджету забезпечено вагомі платежі з податку на прибуток. За чотири місяці цього року загальна сума надходжень з податку на прибуток становить 8,4 млн. гривень.

 

До місцевих бюджетів у січні-квітні 2017 року мобілізовано понад 155 млн. грн., що на 44,6 млн. грн. або на 40 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2016 року. Зокрема, у квітні 2017 року до місцевих бюджетів перераховано 39,5 млн. гривень.

 

Основним доходним джерелом місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, якого у січні-квітні 2017 року мобілізовано 90 млн. грн., що на 32,5 млн. грн. або на 56,5 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

 

За словами начальника Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Алли Горбатюк, позитивну динаміку наповнення державного і місцевих бюджетів вдалося забезпечити завдяки якісному проведенню роз’яснювальної роботи з платниками податків, покращенню сервісного обслуговування платників, руйнуванню схем мінімізації та ухилення від сплати податків, а також вжиттю дієвих заходів щодо легалізації праці.

 

Пологівська ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області дякує сумлінним платникам за виконання конституційного обов’язку щодо добровільної сплати податків до бюджету та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)