Голова РДА прозвітував. Чи отримали депутати відповіді на свої питання? Есть фото

7 Листопада в 14:29  0  598

На районіГолова РДА прозвітував. Чи отримали депутати відповіді на свої питання?

Дванадцята позачергова сесія Пологівської районної ради, яка пройшла цієї п’ятниці, 4 листопада, мала у порядку денному 15 питань та не менш емоційну атмосферу, ніж попередня. Однак депутатам та присутнім вдалося знайти відповіді на всі хвилюючі питання.

 

Зокрема, першим питанням сесії стала звітність голови Пологівської РДА Артура Крупського за 9 місяців 2016 року. Очільник адміністрації прозвітував про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району, наповнення та видатки районного бюджету, який цього року склав 188 144 239 грн. Окрім цього, Артур Крупський відповів на питання, які найбільш зацікавили депутатів під час минулої сесії - шкільний автобус, дорога на Балочки, дорога Гуляйполе-Пологи та швидка допомога.


- Ще у серпні депутати проголосували за наповнення програми та виділили на закупку шкільних автобусів 800 000 грн. Наш район потрапив у другий транш. Нині завершені відповідні процедури в Запорізькій ОДА, ми чекаємо надходження двох автобусів. Щодо швидкої допомоги, як тільки дозволятиме наш бюджет, ми замовимо чотири одиниці медичного транспорту для ЦПМСД. Субвенція на дорогу Пологи-Гуляйполе повністю залежить від рішення Кабінету Міністрів, і голова адміністрації на неї не впливає. Зазначу, існує домовленість, що вказана дорога все одно буде зроблена за рахунок коштів із державного бюджету по лінії фінансів з облавтодору. Заплановано, що київська фірма на суму 60 000 000 грн. здійснюватиме будівництво (середній поточний ремонт) відрізку шляху від с. Пологи до початку межі Гуляйпільського району, - детально відповів на поставлені питання очільник адміністрації.


Пояснюючи депутатам, як вирішиться питання ремонту дороги на Балочки, Артур Крупський відзначив: конкретних термінів вказати не може, адже служба автомобільних доріг не встигає охоплювати усі ділянки. Наразі ведеться обговорення щодо виділення службою двох одиниць техніки для проведення ремонту, розроблений кошторис.


Більше фактів про звіт голови РДА за 9 місяців читайте у свіжому номері Газети найближчої середи.

 

 

Позитивними моментами сесії стали повідомлення про те, що із загального фонду бюджету до бюджету розвитку спеціального фонду на капітальний ремонт лікарняних ліфтів акушерського корпусу ЦРЛ передано 179 500 грн.


Окрім цього, з бюджету Гуляйпільського району виділена субвенція у районний бюджет Пологівського району в сумі 20 000 грн. Кошти призначені на відшкодування витрат на оплату послуг по пологовій допомозі породіллям Гуляйпільського району. Нагадаймо, у зв’язку із закриттям пологового відділення в Гуляйпільському районі майбутні матусі народжуватимуть у Пологах.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)