Сьогодні Пологи підтримають Всесвітню кампанію Година Землі - 2017

25 Березня в 08:42  0  883

Події містаСьогодні Пологи підтримають Всесвітню кампанію Година Землі - 2017

Пологівська міська рада повідомляє, що у суботу, 25 березня, відбудеться Всесвітня кампанія Година Землі 2017.

 

Цього дня, традиційно, о 20:30 на одну годину у темряву зануриться увесь світ, об’єднаний спільним прагненням зменшити вплив на довкілля та зберегти природні ресурси нашої Планети.

 

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

 

Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF).

 

Година Землі – це заклик почати діяти, заклик узяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до спільної праці задля стійкого майбутнього людства та безпечного навколишнього середовища.

 

Пологівці, підтримайте проведення кампанії Година Землі 2017 шляхом вимкнення світла та приладів, що не є суттєво важливими на 1 годину 25 березня о 20:30 год. Це буде ваш особистий внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

 

Також повідомляємо, що на території Пологівської міської ради в суботу з 20:30 до 21:30 буде частково вимкнено вуличне освітлення.

 

Довідково:

 

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

 

Година Землі у 2016 році пройшла з безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 172 країнах по всьому світі.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

evrostil_neww.jpg

Тисни сюди

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)