Є шанс придбати путівку до приморського санаторію «Глорія»

1 Листопада в 11:55  0  775

Здоров'яЄ шанс придбати путівку  до приморського санаторію «Глорія»

Погодьтеся, санаторно-курортне лікування має величезне значення для нашого здоров’я. Санаторій дає те, що не можна отримати в лікарні чи лікуючись вдома, – процедури та відпочинок. Ванни, грязі, лікувальна мінеральна вода, а також повне обстеження. Звісно, це вимагає чималих коштів. Однак, наше здоров’я важливіше!

 

Для пологівців, які потребують оздоровлення в закладах санаторного типу, є гарна новина. З 27 жовтня Санаторій медичної реабілітації «Глорія» (м. Приморськ) розпочав роботу з надання послуг населенню та чекає на пацієнтів.


Лікування платне. Пологівці, що мають потребу та бажання пройти лікування у санаторії, мають змогу за власні кошти придбати путівку, перерахувавши на рахунок закладу необхідну суму.

 

Вартість путівки, графіки заїздів та іншу додаткову інформацію стосовно лікування в санаторії “Глорія” можна отримати у головного лікаря Пологівського ЦПМСД Анни Дуб в кабінеті 304 з 8:00 до 16:00 з понеділка по п’ятницю, або за телефоном 2-29-15.

 


 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)