«Добра глина» вже готує макітри до Різдва

9 Жовтня в 15:57  0  3614

Знай наших«Добра глина» вже готує макітри до Різдва

Щороку на Покровському ярмарку Пологівський район представляє відома далеко за межами області марка «Добра глина». Цьогоріч майстри теж узяли активну участь у торгівлі і навіть показали майстер-клас. Детальніше про участь у щорічному заході та творчі досягнення майстерні «Добра глина» Газета розпитала у її власника Віктора Нагурного.


Вікторе Миколайовичу, який рік поспіль Ви берете участь у Покровському ярмарку і які вироби були представлені цього року?
Вперше ми побували на Покровському ярмарку 25 років тому, у 1987 році. Тоді ми з дружиною працювали на філіалі абразивного комбінату, його і представляли на ярмарку, брали із собою свої творчі доробки. Перший ярмарок нам дуже сподобався і запам‘ятався, тому ми стали його постійними учасниками. Зараз ми їздимо на Покровський ярмарок усім колективом майстерні «Добра глина» у складі 13 осіб. Цього року ми возили ті наші вироби, які користуються великим попитом: сувенірну продукцію, дрібну пластику, настінне панно, свистульки і, звичайно ж, український посуд із різноманітним декором. Цього разу на ярмарку до нас підходили і нові покупці, і старі шанувальники. На ярмарку ми не тільки реалізуємо наші вироби, але й приймаємо замовлення, а цього року навіть провели майстер-клас із оформлення посуду. Ми взяли із собою сухі заготовки і глазур та показали, як малювати різноманітні орнаменти, давали усім бажаючим можливість спробувати себе у розписі. Мене вразило те, що, коли ми почали проводити майстер-клас, то люди обступили нас, навіть діти стояли по 1,5 години у черзі, щоб спробувати власноруч намалювати.

 

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ: Покровский ярмарок-2012

 

Вироби з глини ручної роботи, як і раніше, користуються попитом?
Попит є на ту продукцію, яка відповідає вимогам покупців. Ми завжди дуже уважно прислухаємося до побажань наших клієнтів. Для нас важливо не заробити гроші, а створити унікальний товар, який буде якісним і подобатиметься покупцеві. Тому на Покровському ярмарку ми завжди слухаємо побажання, враховуємо їх і щоразу робимо наші вироби кращими. Ми підвищили технологічні вимоги. Тепер опалюємо посуд у печі при значно вищій температурі, що робить посуд міцним, він добре зберігається.

 

Поділіться планами: після підготовки до Євро-2012 намітили нову лінію виробництва?
У нас нарозхват йде посуд до Різдва Христового. Це велика макітра, великі і маленькі горщики для випікання зі святковим декором - засніжений пейзаж, колядники. Коли ми починали цю лінію, то навіть не думали, що вона буде настільки популярною зараз, восени. Раніше ми не готували цю лінію завчасно, але вже зараз у нас починають замовляти такий посуд на подарунки. Також ми плануємо до нового 2013 року Змії новий декор на тарілках, чашках, магнітиках та настінних панно.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)