Гламурні метелики, або Коли краватки залежалися в шафі Есть фото

18 Січня 2016 12:48  0  2605

Живемо вдомаГламурні метелики, або Коли краватки залежалися в шафі

Пропоную користувачам інтернет-порталу rayonka.com зайнятися хендмейдом та поповнити свій гардероб модними метеликами.

 

Без сумніву, у будь-якій шафі знайдеться краватка, яку довго не одягали. Пропонуємо їй надати нового життя та свіжості. (Також можна використати будь-яку іншу тканину: бавовну, атлас, костюмну та ін.) Для цього слід розпустити краватку по шву та розпрасувати. Із заготовлених шаблонів викроїти два прямокутники розмірами 23*13 та 8*7см. 

 

 

 


Із цупкої тканини, яка буде в середині краватки, вирізати вужчий прямокутник, з допомогою чого ми надамо нашому метелику форми та гарного естетичного вигляду.

 

 


Запрасовуємо краї.

 

 


Складаємо запрасований прямокутничок навпіл та зшиваємо дві частини між собою. Далі формуємо метелик  та пришиваємо серединку.

 

 

 

 

 

Закріпити метелик можна на звичайну резинку, або зшити з відповідної тканини тоненьку смужку, з липкою стрічкою на кінці. Такий метелик-трансформер можна засилити дівчинці на обруч чи резинку, що теж додасть пікантності в образі.


 

  

Сьогодні, щоб купити стильний метелик, потрібно «розкошелитись» більше, ніж на 60-70 грн., а ми рекомендуємо, не витрачаючи грошей, зробити свій гардероб трендовим. Між іншим, такий елемент гардеробу можуть сміло використовувати як діти, так і дорослі - як хлопці, так і дівчата. А дуже круто буде, якщо зшити метелики для всієї родини. До речі, я робила метелики своїм синочкам однаковими, тому на святах будуть стильні обидва.

 


 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)