Ювілей КБК "Гірник" (оновленно) Есть фото

8 Січня 2013 15:34  0  3500

Народна новинаЮвілей КБК "Гірник" (оновленно)

У цьому році календар діяльності колективу КБК «Гірник» ПМР визначений ювілейною датою – «Гірнику» виповнилося 35 років.

 

Саме з цієї нагоди - 21 грудня 2012 року ми запросили на свято самих близьких і бажаних гостей та людей, хто всім серцем та душею закохався в пісню, танець та театр.

 

Доля «Гірника» тісно переплетена з життям тих, хто стояв біля джерел майстерності, кому кращою нагородою була переповнена глядацька зала та гучні овації. Серед тих, хто став небайдужим до долі новозбудованого культурного закладу були: перший директор будинку культури - Лісовський Іван Григорович, кіномеханік - Мельников Володимир Семенович та художній керівник Санатарчук Микола Іванович.

 

Саме вони згуртували біля себе команду творчих однодумців: Мерену Марину – керівника танцювального колективу, Закарлюку Петра Кириловича – керівника жіночої та чоловічої вокальних груп та ансамблю народних інструментів, ВІА «Славутич» у складі Ліневського Олександра, Бондаренка Володимира, Матяша Юрія та Шарової Тетяни і під керівництвом викладача музичної школи Віталія Герасиме! нко.

 

Свого часу цей гурт змінював світ популярної музики в нашому місті, тож цілком закономірним було й те, що учасники ансамблю народних інструментів (на той час – учні СШ № 2): Микола Сиваш, Сергій Кась'ян, Віктор Колісник, Микола Фартушний та Володимир Вагіс створили молодий склад ВІА.

 

 

Тоді, у 80х -90х, поряд з чоловічими голосами вокальної групи – це Степен Матяш, Віктор Бурда, Михайло Забігай, Олександр Овсяник, Віктор Чуб, Олександр Івашута на сцені завжди звучали проникливі жіночі голоси вокального ансамблю. Ось деякі із імен учасниць:Кухтін Валентина, Круть Надія, Дяченко Алла, Мартощук Марія, Валівач Валентина, Сергієнко Лідія, Сиваш Галина, Безверха Марія, Колісник Валентина.Традиції ансамблю сьогодні продовжують 9 чарівних голосистих жіночок - це вокальний гурт «Калинонька» (керівник – Олена Павловська). До складу колективу входять - Кологойда Ольга, Кошель Катерина, Мартощук Марія, Ткаченко Люмила, Тягло Олена, Козак Валентина, Шибка Алла та Щеннікова Валентина. До недавнього! часу в цьому гурті співали – Бурда Фаїна, Литовченко Тетяна та Галаш Людмила.Протягом багатьох років, серед глядацької аудиторії неабиякою популярністю користувалася і студія циркового мистецтва (керівник Ляшенко Світлана).

 

Великий внесок в розвиток театрального мистецтва нашого міста зробив народний театр, який свою творчу діяльність теж розпочав 35 років тому.

 

У 1996 році колективу було присвоєно звання «Народний, аматорський», а вже в 2010 році народний театр став лауреатом міжнародного театрального фестивалю «Від Гепаніса до Борисфена» у м. Очаків.

 

Дійсно, всі театральні постановки вражали високим художнім смаком та творчою самобутністю. І в цьому велика заслуга керівника колективу – Кодак Катерини Пилипівни та корифеїв нашого театру: Пижова Івана Федоровича, Лісовського Івана, Рєзніка Олексія, Бурди Фаїни, Павловського Володимира, Галаш Людмили.

 

35 років, як для людини, так і для «Гірника» - це зовсім невеликий вік, але ми намагалися пригадати імена всіх, хто протягом цих років брав активну участь у творчому житті нашого колективу.

 

Тож, велика подяка вам – людям, які дарували нам часточку свого таланту і душі, які створювалицей оазис майстерності, заслуговуючи на визнання, любов та оплески глядачів.

 

Спогади про творчу діяльність будинку культури протягом всього вечора доречно перепліталися з пісенними та танцювальними номерами працівників які нині прославляють заклад.

 

Окремі слова подяки виражаємо спонсорам заходу: підприємцям – Суходолі Генадію, Тетяні та Ігорю Вівденко, Ігору Сніжку, Вадиму Болдурату та ВАТ хімічний завод «Кагулянт».

 

Приємним був і той факт, що гості, які завітали до нас на свято, до слів поздоровлення додавали і подарунки: Корольов Віктор Леонідович – подяку від міськвиконкому та святковий торт, Півень Ірина Григорівна - тепловентилятор, Черненко Валентина – привітальну адресу від колег із РБК, сім’я Вівденко – настіннй годинник, який зараз прикрашає фойє будинку культури.

 

Хочеться вірити, що славна історія КБК «Гірник» ПМР - запорука подальших творчих успіхів, появи нових імен та колективів.

 

Від імені всього колективу «Гірника» поздоровляємо всіх земляків з новорічними святами і бажаємо всім – частіше усміхайтеся один одному, даруйте рідним і коханим любов та доброту своєї душі, цінуйте кожен день свого життя, бо воно – неповторне.

 


Прислал: КБК "Гірник"
Фотограф: Євген ЧЕРКУН

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)