Обережно! В центрі міста травматична дитяча гірка Есть фото

18 Травня в 16:33  0  1579

Події містаОбережно! В центрі міста травматична дитяча гірка

До редакції газети звернувся житель Поліг зі скаргою на бездіяльність місцевої влади.


Справа в тому, що дитяча гірка, встановлена в центрі міста поряд з магазином «Аврора», пошкоджена. В кількох місцях металева пластина, з якої зроблено спуск, розірвана, гострі кути стирчать назовні. У будь-яку мить при спуску дитина може травмуватися.


- «Горе – гірка» несе небезпеку. Її потрібно або відремонтувати або зовсім прибрати. Я сам особисто звертався до керівництва міста, мені пообіцяли, що відремонтують, але минув вже місяць – нічого не змінилося! Якщо ж наші чиновники не можуть вирішити таке примітивне питання, то що говорити про більш важливі проблеми, - обурюється Іван Лисенко, батько 2-річної дитини.


Редакція газети звернулась за коментарем до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Макаренка. Він пояснив, що власником будівлі і прилеглої території є київська фірма, яка і повинна проводити поточне обслуговування установленого дитячого майданчика. По факту вона цим не займається. Тому пообіцяв підключити працівників КУП «Житло – Сервіс» для ремонту гірки. Терміну виконання ремонту не вказав.


Тож поки що на гірку зась!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)