Наші жінки хочуть в АТО Есть фото

6 Лютого в 11:21  0  2916

Знай нашихНаші жінки хочуть в АТО

Багато українських жінок та дівчат воюють в зоні АТО. Доброволець батальйону «Айдар» Ганна Стецько в зоні АТО опікується ручним кулеметом Калашникова. Її родина та друзі знають, що вона – на передовій. Воюють у зоні АТО і 30-річний снайпер Олена, яка в минулому була відомим журналістом і 40-річна Юлія, яку вдома чекають діти. І таких прикладів немало. Український письменник Павло Загребельний колись влучно сказав, що можна перемогти військо, але жінку - ніколи.

 

Українські жінки можуть бути мобілізовані під час четвертої хвилі мобілізації, яка розпочалась 20 січня. Про це в ході брифінгу заявив виконуючий обов'язки спікера Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

 

За його словами, граничний вік перебування в запасі для громадян жіночої статі становить 50 років, у той час, як для чоловіків – 60.

 

Як розповів Газеті Олександр Манжос, військовий комісар Пологівсько-Чернігівського ОРВК, підполковник, розпорядження «зверху» призивати жінок немає. У Пологівському районі з початку четвертої черги мобілізації вже призвано більше 30 чоловіків, і не повірите – одна жінка звернулась до військкомату, як доброволець.

 

Та навіть не жінка, а молоденька дівчина, 23-річна Настя (ім’я змінено) із села Кінські Роздори. Патріотично налаштована роздорівчанка навіть думати зараз не хоче про створення сім’ї та народження дітей, мовляв – країна у небезпеці.

 

Поспілкуватися із журналістами дівчина не побажала, тому про її душевний поклик служити можемо говорити лише керуючись тими фактами, які нам розповіли у військкоматі. За словами військового комісара, шанси потрапити на війну невеликі.

 

- Зараз немає жодних вказівок призивати жінок, навіть добровольців, - зазначає Олександр Володимирович. - Тим паче, у дівчини проблеми з серцем, може не пройти медкомісію.

 

Та тут же уточнює – роздорівчанка реально хоче служити. У неї є освіта регулювальника радіоелектронної апаратури та приладів, тож вона могла б поповнити ряди зв’язківців. Та поки що не відомо, чи визнають її придатною. Інакше вона зможе надіятися тільки на вступ до одного із добровольчих батальйонів, які не підпорядковуються Міноборони.

 

Контрактниця з Поліг лікує поранених у госпіталі

У цьому році жодна жінка не пішла служити за контрактом, але у минулому році пологівчанка Гульнара Агаєва стала контрактницею за власним бажанням. Вона лікує і рятує солдат у Запорізькому військовому госпіталі.

 

Чому дівчата обирають шлях військовослужбовця? Все просто – мрія дитинства!

 

Із дитинства про армію мріяла Тетяна Волохова, яка служила в одній бригаді (тільки у різних батальйонах) разом із нашим земляком Артемом Корнєвим. Із липня 2014 року дівчина поповнила ряди військової частини військово-морських сил А-2802, вона перебуває в тилу на посаді кравець.

 

- Займаюся матеріально-ремонтним забезпеченням військової частини, на мені ремонт речової служби, також шию і крою. У нас в Миколаєві спокійно. В АТО я не була, але до тих жінок, які воюють ставлюсь добре. Захоплююсь їх мужністю, - розповідає дівчина.

 

Ми запитали думку пологівців, чи потрібна на війні жінка?

 

 

 

Дмитро Корнєв
Якщо враховувати той факт, що жінка в АТО - на передовій, то я до цього ставлюся негативно, оскільки жінка – вона, як мати, повинна в першу чергу піклуватися про дітей, але з іншого боку вона може надавати медичну допомогу, проводити тренінги та різні навчання, тому є свої плюси і мінуси. Однозначно сказати важко.

 

 

Анастасія Крат
Я вважаю, що місце жінки вдома. Вона повинна бути вдома із дітьми, і якщо її коханий служить, має чекати його. Коли наступить момент, то навіть я візьму до рук зброю і буду захищати свою дитину і свій дім. До жінок, які зараз в АТО ставлюсь із повагою. У них вистачило душевних сил залишити вдома свої родини, дітей і піти воювати. Не кожна жінка на це здатна, тільки мужня, відчайдушна.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)