Постраждала у поїзді “Київ - Бердянськ” спростовує звинувачення Укрзалізниці

21 Лютого в 15:04  0  2840

АктуальноПостраждала у поїзді “Київ - Бердянськ” спростовує звинувачення Укрзалізниці

Випадок, що стався із Пологівчанкою Наталією Манько у потязі “Київ - Бердянськ”, набув розголосу по всій Україні. Сюжет з новиною показали центральні канали телебачення.

 

Нагадаємо, жінка поверталась додому з Києва нічним потягом “Київ - Бердянськ”, 13 лютого. Через близько 1,30 хвилин руху потягу, на жінку впала верхня полиця із пасажиром, вагою 80 кілограм. Важка конструкція вдарила жінку по спині, в результаті чого, Наталя отримала важкі травми - перелом грудного хребця, протрузія і гематоми. На Наталю чекає дороговартісне і довготривале лікування.

 

Офіційно стосовно цього випадку, Укрзалізниця заявила, що у травмуванні пологівчанки винен пасажир з верхньої полки: “травмування пасажирки сталося внаслідок неналежного закріплення іншим пасажиром верхньої полиці”

 

У повідомленні прес служби Укрзалізниці зазначається також, що всі полиці вагона поїзда були у справному стані. Перед посадкою пасажирів провідники розклали й закріпили полиці, зокрема спеціальними ременями для додаткової фіксації.

 

Місця, на яких стався інцидент, було відразу обстежено. Жодних пошкоджень полиці та кронштейнів, на яких вона тримається, не виявлено. За фактом інциденту складено відповідний акт і проведено фотофіксацію всіх елементів.

 

Журналісти “Районки” навідались до постраждалої у лікарню, аби почути її думки з цього приводу та дізнатися, як було все насправді. Наталя відкидає будь - які звинувачення залізниці на адресу іншого пасажира:

 

“Коли ми сіли у вагон, полиці були вже розкладені, а ремені фіксації були пристебнуті зверху, знизу - ні. Пасажир із верхньої полиці наді мною одразу заліз на верх, там він проспав півтори години. Ні до яких кріплень на полиці він навіть не торкався. Коли полиця на мене падала, я почула скрегіт, потім конструкція опинилась у мене на спині. Про це я розповіла працівникам залізниці, але на це вони навіть уваги не звернули”, - розповіла жінка.

 

Що каже пасажир із верхньої полиці

 

Ми також зв'язались із Дмитром. Чоловік підтвердив нам той факт, що він не чипав кріплення на полиці і сам не зрозумів, що сталося.

 

- Укрзалізниця зі мною зв’язувалися.Я їм все пояснив. Полку і ремені я дійсно не чіпав. Ремені були пристебнуті до полки. Вагон приїхав на посадку з опущеними полками я просто заліз і все - стверджує Дмитро.

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
4
Сміх
76
Жах
41
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)