Пологівчанка, яка вижила після нападу Ткача вірить, що життя налагодиться

20 Жовтня в 09:29  0  1628

ШОУ-БІЗПологівчанка, яка вижила після нападу Ткача вірить, що життя налагодиться

2 жовтня на телеканалі СТБ стартував 20 сезон містичного реаліті «Битва екстрасенсів». До нового сезону потрапила пологівчанка Ольга Топалова. Влітку 2005-го після нападу маньяка дівчині дивом вдалося вижити. Події того літа перетворили її життя у справжнє пекло. Допомогти дівчині у 20 сезоні телевізійного шоу взявся Арман Цибульський, який з легкістю розпізнав біду Ольги та пообіцяв налагодити її життя. Журналісти “Районки” зустрілися з Олею та дізнались подробиці.

 

Як телеведучі каналу СТБ знайшли Вас, щоб запросити на зйомки?
За допомогою до екстрасенсів вирішила звернутися моя мама. Їм вона відправила листа. Саме його й обрали для телепрограми. Мама детально описала події свого життя, згадала і про трагедію, що трапилась зі мною. Медійників зацікавила саме моя історія, так вони вийшли на нас.

 

Зателефонували і запросили приїхати до Києва. Зйомки проходили у травні цього року.

 

Чи швидко погодились на запрошення? Раніше вже мали досвід участі у телепроектах?
Не відразу погодилась. Не хотіла знову згадувати про ці події. Це не перший наш візит на “Битву”. Років п’ять тому нас вперше запросили на телепередачу. Тоді екстрасенс Альона Курілова сказала, що я дивом вижила, янгел-охоронець зберіг мені життя.

 

Також я брала участь у російській телепередачі “Хай говорять” в Москві та “Стосується кожного” - Київ.

 

Розкажіть, як все пройшло цього разу?
Це був один день зйомок, почалися о 20.00 і тривали до четвертої ранку, проходили у старому музеї. Готель та дорогу нам всім оплатили. Людей зібрали із різних куточків, були учасниці із Житомира, Енергодара - люди, які пережили вбивства чи передчасні смерті власних дітей. Від екстрасенсів нас тримали подалі, про проблеми учасників вони і справді нічого не знали. Під час зйомок намагались відчути проблеми людей. Мені сподобався Арман Цибульський, він навіть запропонував мені допомогу.

 

З якою метою їхали на проект і чи справдилися Ваші сподівання?
З моменту трагедії минуло 14 років, але наслідки і досі дають про себе знати. Після того, що сталося зі мною, я почала боятися чоловіків. Основна мета участі у програмі - з'ясувати, чи зустріну я свою другу половину та чи вдасться змінити долю. Та після зустрічі з екстрасенсами нічого не змінилося. Коли Цибульський провів свій обряд, мені наче полегшало, але не більше. Зустрітися з екстрасенсами більше прагнула моя мати, але її навіть не вислухали, так само і з іншими учасниками. Для участі у проекті існують певні умови, і якщо твоя історія не зацікавила сценаристів, витрачати час на тебе не будуть.

 

Чи доводилося зустрічатися з Ткачем після нападу?
Так, вперше побачила його, коли затримали під час впізнання, потім кілька разів у суді. Рада тому, що кат помер.

 

Як живете зараз?
Проживаю з мамою, тато помер 22 роки тому. Працюю у комунальній службі вже 11 років. У родині нас п'ятеро. Мої рідні - моя підтримка. Через пережиту трагедію довгий час навіть не думала про сімейне життя. Зараз все змінилось у ставленні до чоловіків, і я готова йти далі.

 

Чи порадите звертатися до людей, що мають екстрасенсорні здібності, магів?

Якщо маєте проблеми, шукати шляхи їх вирішення потрібно, але я б не радила звертатися до екстрасенсів. Більше на подібні передачі не поїду.

 

Спілкувалась Богдана БАЛИЦЬКА

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
2
Сміх
7
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)